Житомирський кінотеатр Франка відкрив літнє кафе поруч із закладом та розпочав свою роботу після карантину

Житомирський кінотеатр Франка відкрив літнє кафе поруч із закладом та розпочав свою роботу після карантину

Кінотеатри Житомира розпочали свою роботу після карантину. Дозвіл на роботу вони отримали ще у четвер, 2 липня. Основі вимоги до роботи – дотримання маскового режиму та дистанції між відвідувачами кінотеатру.

Міський кінотеатр імені Івана Франка також відновив сеанси. «Кінотеатр ім. І. Франка працює з дотриманням маскового режиму для відвідувачів, заповнення зали не більше ніж на 50%, з урахуванням розміщення – 1 людина на 5 кв. м. Температурний скринінг для всіх працівників. Ми також зробили більші перерви між сеансами для того, щоб можна було якісніше прибрати приміщення і провітрювати його», - розповідає директор КП «Об'єднана дирекція кінотеатрів міста» Олександр Шевчук.

За словами Олександра, 2 липня у кінотеатрі вже запустили два вечірніх сеанси, на них було близько десяти людей, а вже з 3 липня заклад почав працювати в звичному режимі.

Кафе та лавочки з’явилися біля самого кінотеатру. Тепер можна почаювати з друзями на терасі або почекати сеанс кіно з філіжанкою кави.

«Ми запустили невелике кафе поруч із кінотеатром, поки саме кіно не працювало в зв’язку з карантином. Зараз вже цей літній майданчик використовується для людей, які прийшли на сеанс, бо в умовах таких не хочемо, щоб люди чекали в приміщенні, безпечніше і комфортніше буде на вулиці. Ми там облаштували крім столиків, де можна попити каву, ще й лавочки, де можна посидіти і почекати на сеанс», - пояснює директор підприємства.

Як пояснили працівники кінотеатру, цей майданчик працюватиме там і надалі. Територію біля кінотеатру планують облаштувати і для культурних подій, і для кіно під відкритим небом.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:51 Житомирський обласний центр крові закликає долучитися до всеукраїнської акції #ЯСерпневийДонор 17:30 Як ветеранам й ветеранкам знайти фахівця із супроводу 17:00 На Житомирщині понад 20 тисяч людей уже скористалися програмою «Скринінг 40+» 16:41 У Житомирі стартував додатковий прийом соціальних проєктів від громадських та благодійних організацій Від читача 17:45 Фішингові посилання 16:20 Запрошуємо долучитися до фестивалю активностей літніх людей «МАЛЬВА. ЧАС ЦВІСТИ» 16:00 З 1 вересня стипендії для студентів зростуть вдвічі 15:40 Бердичівські поліцейські повідомили про підозру водієві за травмування неповнолітніх у ДТП 15:19 Срібло та золото Європи: житомирянин Андрій Баленков здобув дві нагороди на Чемпіонаті Європи з пауерліфтингу 15:00 На об’їзній дорозі Житомира під колесами вантажівки загинула червонокнижна лосиха 14:40 Без посвідчення та у стані наркотичного сп’яніння: водію повідомлено про підозру після ДТП з тяжко травмованим неповнолітнім 14:20 Важив майже 200 кг і був хворий: подробиці про смерть чоловіка у Коростенському ТЦК 14:00 У Житомирі виставили на аукціон нерухомість компанії з орбіти Коломойського 12:40 Біля Глибочиці при зіткненні BMW і Scania травмовано пасажирку легковика photo_camera 12:18 На Житомирщині продовжує горіти суха трава: упродовж доби рятувальники 9 разів виїжджали на гасіння загорянь photo_camera 12:00 У Житомиріз 15 серпня планують запровадити нові тарифи на проїзд: скільки платитимемо 11:39 Житомирський міський терцентр соціального обслуговування очолила Неля Ковалюк 11:17 Житомир відзначає День молоді: приходьте на Новий бульвар о 16 годині! 11:00 До Всесвітнього дня захисту від москитів: Маленькі комахи - великі ризики для здоров’я 10:37 Частина Житомира залишилась без води через аварію на водогоні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up