В Житомирській області відзначили найкращих працівників культури

В Житомирській області відзначили найкращих працівників культури

Напередодні Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва в Житомирській обласній державній адміністрації та обласній раді вручили нагороди та подяки найкращим працівникам культури області.

Святковий захід відбувся 7 листопада за участю заступника голови ОДА Наталії Остапченко та голови обласної ради Володимира Ширми.

«Вітаю з професійним святом працівників культури. Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі. Завдяки вам молодь долучається до духовного, культурного і цінного. Бажаємо вам вдячних цінителів вашої праці, невичерпного натхнення, потужної творчої енергії», – сказала Наталія Остапченко.

Окремо на сайті ЖОДА привітав працівників культури очільник області Віталій Бунечко:

«Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята - Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва! Культура – це сукупність духовних цінностей, створених людством протягом усієї його історії. Ви зароджуєте відчуття прекрасного у кожній людині.

Діячі мистецтва Житомирщини усіх часів залишили нам культурний спадок, який для нас є не лише приводом для пишання, але й запорукою подальшого культурного розвитку та творчої наснаги. Працівникам культури випала почесна місія - формувати духовність, почуття національної гідності, взаємного порозуміння та злагоди в суспільстві».

Українська культура проникнута козацьким нескореним національним духом свободи і вольності. В сучасному українському суспільстві, де культура часто виявляється непотрібною, важливо визначити і стверджувати високі моральні принципи, засновані на тисячолітньому духовному і культурному набутку українського народу, щоб не опинитися на задвірках культурного прогресу. 

На Житомирщині діє 1 тис. 877 закладів культури, серед яких 779 бібліотек, 994 клубних установ, 2 театри, 2 концертні організації, 39 шкіл естетичного виховання, 34 музеї. В установах культури і мистецтва області працює 5 тис. 725 осіб, з них 1 тис. 996 у сільській місцевості.

Під час заходу за сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у культурний розвиток області та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва найкращих працівників культури області було нагороджено подяками голови ОДА.

Руслан Мороз

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up