В Україні визначили фіналістів Нацвідбору на "Євробачення-2023"
17 листопада Суспільне Мовлення оприлюднило список з десяти фіналістів Національного відбору на участь у Пісенному конкурсі "Євробачення-20232".
Фінал відбудеться рівно за місяць — 17 грудня у Києві.
Учасники фіналу:
- 2TONE - "Квітка"
- Angelina - "Stronger"
- DEMCHUK - "Alive"
- FIINKA - "Довбуш"
- Jerry Heil - "WHEN GOD SHUT THE DOOR"
- KRUTЬ - "Колискова"
- Moisei - "I'm Not Alone"
- OY Sound System - "Ой, тужу"
- Tember Blanche - "Я вдома"
- "TVORCHI - "Heart Of Steel"
"Цього року у фіналі ми почуємо багато цікавої нової української музики дуже різних стилів, і я впевнений, що кожен слухач знайде там свого фаворита", — прокоментував перелік музичний продюсер Нацвідбору на "Євробачення-2023" Дмитро Шуров (Pianoбой).
Презентація пісень учасників фіналу та жеребкування, яке визначить порядок виступів фіналістів, відбудеться на початку грудня.
Суспільне Мовлення отримало 384 заявки на Національний відбір Пісенного конкурсу Євробачення-2023, а до лонглиста потрапило 36 учасників.
67-й Пісенний конкурс Євробачення від імені України прийматиме Ліверпуль. Гранд-фінал відбудеться на арені Liverpool 13 травня, а півфінали пройдуть 9 й 11 травня наступного року.
Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2023.
Джерело: Суспільне
Не список, а щось незрозуміле:-(