"У Житомирі вулиця Михайлівська цього року продемонструє нове обличчя, без засилля торгових марок", - головна архітекторка Ольга Бронштейн

"У Житомирі вулиця Михайлівська цього року продемонструє нове обличчя, без засилля торгових марок", - головна архітекторка Ольга Бронштейн

З 15 квітня розпочинається сезон літніх майданчиків. Що планують цього сезону на Михайлівській, розповідає пресслужба міськради.

«На жаль, практика показала, що частина підприємців не особливо дбає про зовнішній вигляд «літників», - каже головна архітекторка міста Ольга Бронштейн. Цьогоріч департамент містобудування та архітектури вперше додав до дозвільних документів відомість про перелік декоративних зелених насаджень та меблів. Підприємці вже розробили відповідні ескізні проєкти, департамент їх опрацював та подав свої зауваження і рекомендації.

Архітекторка каже: ми категорично відходимо від брендованих парасольок та пластикових меблів на літніх майданчиках.  Головна пішохідна вулиця повинна бути ошатною та мати належний європейський вигляд. Якщо підприємцям буде складно закупити саджанці, їх охоче  надасть в оренду КП «Зеленбуд».

В Україні немає єдиної концепції зовнішнього оздоблення літніх майданчиків. Це виключна прерогатива міста.  «Тому у Житомирі вулиця Михайлівська цього року продемонструє нове обличчя, без засилля торгових марок.Це буде атмосферне місце, де відпочиває душа і серце», - резюмує Ольга Бронштейн.

Відео дня

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up