У Житомирі відкриють безкоштовні курси з польської мови

У Житомирі відкриють безкоштовні курси з польської мови

У Житомирі працюватимуть безкоштовні курси з польської мови. Обласна спілка поляків Житомирщини вже розпочала набір дітей та дорослих.

Про це в етері Українського радіо Житомир розповіла керівниця Спілки Вікторія Лясковська-Щур.

За її словами, таке рішення прийняли після того, як почали надходити численні звернення від житомирян, які повертаються після тимчасового перебування з Польщі до Житомира і планують надалі вивчати польську мову. Вікторія Лясковська-Щур каже, що незнання мови стало головним бар'єром для більшості українських біженців.

"Ми вже розпочали запис дітей та дорослих на курси польської мови, культури, історії і традицій, – розповідає Вікторія Лясковська-Щур. – Ми приймаємо всіх і не має значення, хто яке має походження. Для тих, хто має намір навчатися в Польщі – щотижневий чотиригодинний курс польської мови та двогодинний курс вивчення історії, культури і традицій. Ми маємо ліцензію Міністерства освіти і науки України і маємо право надавати освітні послуги".

Відео дня

З першого вересня навчання планують розпочати в польській школі імені Ігнація Яна Падеревського, яка діє при Спілці поляків.

"Чи це будуть курси онлайн, чи можна буде викладати безпосередньо в приміщенні, залежатиме від воєнної ситуації в Україні", – зазначила Вікторія Лясковська-Щур. – Написати заяву для вивчення польської мови можна щовівторка та щочетверга з 16:00 до 18:00 години за адресою: Житомир, вулиця Театральна, 17, кабінет 111. Із собою необхідно мати копію паспорта, копію свідоцтва про народження дитини та фотографію дитини".

Джерело: Суспільне Житомир

 

Коментарі

keyboard_arrow_up