У Житомирі відкрилась благодійна виставка Артура Хачатряна

У Житомирі відкрилась благодійна виставка Артура Хачатряна

11 липня відбулась презентація персональної виставки графіки та живопису житомирського художника Артура Хачатряна «Разом до життя».

Локація проходить в рамках марафону благодійної організації «Фонд допомоги онкохворим дітям «Разом до життя».

Нові роботи автора, які були виконані в рамках ІІ Міжрегіонального пленера «Житомирська палітра», яскраві пейзажі, натюрморти, архітектура Житомира, - все це кожен бажаючий має змогу побачити в холі бібліотеки імені О.Ольжича.

"Я слідкую за творчістю Артура Хачатряна, дуже подобаються його роботи, в них багато змісту, кольору, смаку та навіть аромату", - розповідає житомирянка Олена Чухній.

"Дуже потрібна ініціатива - підримати онкохворих діточок. На жаль, їх в нашій країні дуже багато, і не завжди держава про них пам'ятає. Нехай всі діти, які хворіють, в один час стануть здоровими. А наразі дуже чудова нагода подивитись цікаві роботи та підтримати діток", - каже відвідувач виставки Максим Олійник.

Мета заходу, наголошують організатори, - привернення суспільної уваги до проблем важкохворих, збір коштів на лікування дітей з онкологічними захворюваннями та сприяння роботі волонтерських груп при дитячих онкогематологічних відділеннях.

Зазначимо, що Артур Хачатрян  вперше презентуватиме в Житомирі велику збірну виставку своїх олійних та графічних робіт.  Проте не вперше свою мистецьку діяльність художник поєднує з благодійною місією на теренах Житомирщини.

Виставка триватиме до 30 липня. Вхід вільний.

Аліна Бойко

 

0
0
0
0
Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа
«Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно У Житомирі ГЕС знищує екосистему на річці Тетерів. ВІДЕО У Житомирі ГЕС знищує екосистему на річці Тетерів. ВІДЕО
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up