У Житомирі відкрилась благодійна виставка Артура Хачатряна

У Житомирі відкрилась благодійна виставка Артура Хачатряна

11 липня відбулась презентація персональної виставки графіки та живопису житомирського художника Артура Хачатряна «Разом до життя».

Локація проходить в рамках марафону благодійної організації «Фонд допомоги онкохворим дітям «Разом до життя».

Нові роботи автора, які були виконані в рамках ІІ Міжрегіонального пленера «Житомирська палітра», яскраві пейзажі, натюрморти, архітектура Житомира, - все це кожен бажаючий має змогу побачити в холі бібліотеки імені О.Ольжича.

"Я слідкую за творчістю Артура Хачатряна, дуже подобаються його роботи, в них багато змісту, кольору, смаку та навіть аромату", - розповідає житомирянка Олена Чухній.

"Дуже потрібна ініціатива - підримати онкохворих діточок. На жаль, їх в нашій країні дуже багато, і не завжди держава про них пам'ятає. Нехай всі діти, які хворіють, в один час стануть здоровими. А наразі дуже чудова нагода подивитись цікаві роботи та підтримати діток", - каже відвідувач виставки Максим Олійник.

Мета заходу, наголошують організатори, - привернення суспільної уваги до проблем важкохворих, збір коштів на лікування дітей з онкологічними захворюваннями та сприяння роботі волонтерських груп при дитячих онкогематологічних відділеннях.

Зазначимо, що Артур Хачатрян  вперше презентуватиме в Житомирі велику збірну виставку своїх олійних та графічних робіт.  Проте не вперше свою мистецьку діяльність художник поєднує з благодійною місією на теренах Житомирщини.

Виставка триватиме до 30 липня. Вхід вільний.

Аліна Бойко

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up