У Житомирській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олега Ольжича показали виставку, творчий доробок членів мистецького гурту «Пулинське земляцтво»
До показу також увійшли роботи вихованців образотворчої студії «Веселкові барви» Вацлавпільської гімназії та художнього відділу Пулинської школи мистецтв.
Переглянути експозиції у вільному доступі в обласній бібліотеці можна буде протягом двох тижнів.
Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.
№ 19 від 17 червня 2026
Читати номер