У Романові працює виставка, приурочена до 105-ї річниці Незалежності Польщі

У Романові працює виставка, приурочена до 105-ї річниці Незалежності Польщі

У одному із найбільших залів краєзнавчого музею Романівщини функціонує виставка, приурочена пам’яті видатного поляка, який тривалий час очолював католицьку церкву, – Папи Йоанна Павла ІІ.

У Польщі, а також у багатьох країнах світу його пам’ятають ще й як Кароля Войтилу, який прожив довге життя, сповнене драматичних і однозначно визначних подій.

Виставка у Романові – дуже  шляхетна і напрочуд видатна подія, яка дозволяє романівчанам та гостям краєзнавчого музею Романівщини ще і ще раз замислитись над величним вкладом і впливом постаті Кароля Войтила і Папи Йоанна Павла ІІ на хід світової історії. Водночас виставка у Романові символізує міцність культурно-історичних зв’язків обох народів і обох держав, які сьогодні об’єднані єдиною метою протидії московському імперіалізмові у його найагресивнішому вигляді путінського рашизму. Виставка, яку відкрила у Романові голова місцевого осередку польського культурно-освітнього товариства Ольга Мичківська, приурочена до 105-ї річниці утворення  незалежної і суверенної польської держави – Республіки Польщі. Виставка діятиме у приміщенні краєзнавчого музею Романівщини упродовж листопада 2023-го року, отож ознайомитися зі змістом її матеріалів матимуть можливість ще багато людей.

Коментарі

keyboard_arrow_up