Сьогодні - День сім'ї в Україні

Сьогодні - День сім'ї в Україні

Сучасне визначення «сім'я» є подружню, громадянську, партнерську пару з дітьми або без дітей, або це одинока людина, що має принаймні одну дитину. Цікаво, що до кінця 17 століття «сім'я» включала в себе не тільки родичів, але і слуг домогосподарства.

Український День родини - відносно молоде свято, яке стало відзначатися з 2012 року. Відповідний Указ Президента України №1209 / 2011 «Про відзначення в Україні деяких пам'ятних дат і професійних свят» був підписаний 30 грудня 2011 року. Святкування цього дня має щорічний характер і встановлено на 8 липня.

Сім'я являє собою організовану соціальну групу, а її представники пов'язані між собою не тільки спільністю побуту, але і взаємною моральною відповідальністю, а також соціальною необхідністю, яка зумовлює потребу суспільства в духовному і фізичному самовідтворенні, звідси, напевно, і пішов відомий вислів: сім'я - осередок суспільства . Звичайно ж, сім'я належить до найважливіших суспільних і державних цінностей. Деякі наукові теорії стверджують, що саме форма сім'ї могла протягом багатьох століть визначати загальний напрям еволюції основоположних макросоціальних систем.

Для дітей сім'я - це своєрідне середовище, в якому у дитини складаються умови його психічного, фізичного, інтелектуального і емоційного розвитку. Для дорослої людини вона є джерелом реалізації цілого ряду потреб.

Необхідно відзначити, що в міжнародному співтоваристві День сім'ї заснований Генеральною Асамблеєю ООН ще в 1993 році і відзначається 15 травня.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:54 У Житомирі відбулася нарада з головами новостворених ОСББ щодо підготовки до зими в умовах воєнного стану 17:31 Завершено основні роботи з асфальтування обходу Бердичева 17:00 Понад 1,6 млн грн збитків: ДЕІ Поліського округу пред'явила претензію КП «Іршанське комунальне підприємство» за забруднення річки Ірша 16:40 У Житомирі запрошують до співпраці тьюторів для супроводу дітей з особливими освітніми потребами в закладах освіти Від читача 18:04 Безпека в інтернеті та інформаційна гігієна під час війни. 16:20 Відзнака - за порятунок друга: 14-річного школяра вітали в Головному управлінні ДСНС 16:01 Ювенальні поліцейські з початку року повернули додому понад 20 дітей 15:40 Метгемоглобінемія: як нітрати у воді стають невидимою загрозою 15:22 Вбивство підлітка через смартфон: ювенальні прокурори скерували справу до суду 15:20 У провулку Селецькому в Житомирі триває будівництво нової каналізаційної мережі 15:00 Сильні дощі з грозами пройдуть завтра в Україні 14:40 У Житомирі покращують освітлення пішохідних переходів 14:40 Через службову недбалість директора державного підприємства на Звягельщині загинула худоба – йому повідомлено про підозру 14:20 Відбулися Конгресові діалоги на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад 14:00 Житомир і Дортмунд: перша річниця офіційного побратимства 12:38 До уваги водіїв: завтра буде обмежено рух транспорту проїжджої частини від вул. Театральної до Леха Качинського 12:20 На Коростенщині рятувальники гасили пожежу сінника, яка загрожувала житловому будинку photo_camera 12:00 ДТП неподалік Житомира: після зіткнення легковика і вантажівки в реанімації опинився пасажир 11:40 До уваги житомирян! Сьогодні у місті проводитимуться планові технічні роботи з обслуговування системи оповіщення 11:20 Команда Житомирської СДЮСШОР виборола І місце серед спортивних шкіл на чемпіонаті України з легкої атлетики та здобула 22 медалі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up