Про сексуальність — без міфів і сорому: у Житомирі сексологиня проведе публічну лекцію

У Житомирі 3 липня проведуть відкриту зустріч, де говоритимуть про міфи навколо статевого життя, нестачу сексуальної освіти й те, як це впливає на стосунки та самосприйняття.
Проведе її сексологиня Юлія Глод. Вхід вільний за попередньою реєстрацією.
Про це повідомили організатори — освітньо-культурний Гончаренко центр Житомир. У команді кажуть: це не буде лекція «з підручника». Поговорять про стереотипи, які ми несвідомо засвоюємо з дитинства — з фільмів, книг, чуток, сімейного виховання.
«Ми часто уникаємо тем сексуальності, бо вважаємо їх незручними. Насправді ж — це базова частина нашого життя, яка має бути проговорена, зрозуміла й прийнята. Ми розвінчаємо популярні міфи, обговоримо, що насправді впливає на близькість у стосунках, і покажемо, що про це можна говорити впевнено», — розповідають у Гончаренко центрі Житомир.
Лекцію проведе Юлія Глод — сексологиня, психологиня та лекторка, яка спеціалізується на темах сексуальності, психологічного здоров’я та стосунків. Родзинка заходу — інтерактивна гра «Правда чи міф?», у якій учасники спробують розпізнати фейки й отримають фахове пояснення від експертки. На тренінг кличуть всіх охочих житомирців віком від 16 років.
Зустріч проведуть у четвер, 3 липня, з 17:30 до 19:00 у місцевому Гончаренко центрі, що на вулиці Михайлівській, 12. Участь безоплатна — достатньо заповнити коротку форму за цим посиланням. З усіх питань можна звертатися за номером +380-67-276-17-35.
Довідка:
Гончаренко центри — найбільша в Україні мережа безкоштовних освітньо-культурних просторів, заснована народним депутатом Олексієм Гончаренком у 2021 році. Сьогодні понад 40 центрів працюють по всій країні — від обласних центрів до найменших містечок.
Це місце, де можна вивчати іноземні мови, цифрову грамотність, фінанси, брати участь у лекціях, подіях і творчих клубах. Під час повномасштабної війни центри стали ще й волонтерськими хабами: тут плетуть сітки, збирають допомогу, друкують деталі на 3D-принтерах. Головна мета — давати людям знання, спільноту та відчуття сили діяти.