Півсотні дітей з області приїхали до Житомира на виставу до Дня Конституції

Півсотні дітей з області приїхали до Житомира на виставу до Дня Конституції

Сьогодні, 26 червня, у Житомирі вже розпочалися заходи з відзначення Дня Конституції України.

Вчора вже відкрили в приміщенні облдержадміністрації виставку документів, а сьогодні запросили дітей з літніх таборів області на виставу та навчальні бесіди про головний закон держави – Конституцію України, - інформує прес-служба ОДА.

«Сьогодні до Житомира приїхали десь півсотні дітей з літніх таборів області, щоб отримати нові знання про важливий день та документ країни – Конституцію України. Для менших школярів показуємо модернову виставу про Тараса Шевченка від театру-студії Д.У.М.К.А. Це театр для дітей, в якому грають діти. Далі дітлахи спілкуватимуться з бібліотекарями про Конституцію», – розповіла начальник управління культури і туризму ОДА Тетяна Парфентієва.

Дітей запросили в імпровізовану шевченківську хатинку прямо у приміщенні облдержадміністрації на 4-му поверсі для перегляду виставу про Тараса Шевченка. Вистава від театру-студії Д.У.М.К.А. викликала різні емоції в дітей: і сміх, і навіть пересторогу. Діти-актори змогли створити атмосферу, в яку глядачі повірили та переживали головному герою.

Під час зустрічі з дітьми Тетяна Парфентієва передала до бібліотек книжки про Конституцію України і закликала маленьких громадян України цікавитися цим виданням у своїх бібліотечних закладах.

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up