Онлайн-концерти, виставки, зустрічі, бізнес-форум, фестиваль – Дні польської культури на Житомирщині. ПРОГРАМА

Онлайн-концерти, виставки, зустрічі, бізнес-форум, фестиваль – Дні польської культури на Житомирщині. ПРОГРАМА

1-4 жовтня у м. Житомирі проходитимуть ХIII Дні польської культури в Україні та XXVI Міжнародний фестиваль польської культури «Веселка Полісся».

Про це повідомляє Департамент культури, молоді та спорту Житомирської ОДА.

Цьогорічні заходи присвячені 100-річчю з дня народження святого Іоанна Павла ІІ та вшануванню борців за незалежність у 100-річчя польсько-більшовицької війни.

Протягом чотирьох днів усі охочі зможуть долучитися до надбань культури, звичаїв і традицій поляків – ознайомитися з польською музикою, історією Польщі та її видатними постатями, дізнатися про економічно-соціальний розвиток держави, перевірити свої знання зі знання польської мови, а також взяти участь у Святій Месі.

Організатор – ГО “Житомирська обласна Спілка поляків України” під почесним патронатом Маршалка Сенату РП, Маршалка Сілезького воєводства та Маршалка Куявсько-Поморського воєводства та за сприяння Житомирської ОДА, Житомирської обласної ради та Житомирської міської ради.

Зверніть увагу! У зв’язку з епідеміологічною ситуацією, заходи відбудуться з дотриманням правил епідемічної безпеки. Просимо дотримуватися безпечної дистанції. Можливі зміни у програмі. 

ПРОГРАМА ЗАХОДІВ

1 жовтня 2020 року (четвер)

16:00 – концерт on-line «Польська музика об’єднує світ» за участю митців різних континентів та Презентація видання «Музична скарбниця Волині» (Зошит восьмий. А. Янович. Тріо, ор.9); (Житомирськa музичнa школa №1 ім. Лятошинського, вул. Михайлівська, 5)

20:00 – концерт on-line «Moniuszko 200 / Kasia Moś & Aukso», трансляція з Поморської Філармонії ім. І. Я. Падеревського в Бидгощу (https://m.youtube.com/user/filharmoniapomorska)

 2 жовтня 2020 року (п’ятниця) 

10:00 – 11:00 – зустріч on-line керівництва області та міста з очільниками воєводств та міст партнерських;

11:00 – україно-польський бізнес форум on-line (Поліський національний університет, вул. Новий бульвар, 7);

16:00 – камерна опера І. Губаренко «Соляріс» за романом Станіслава Лема (Житомирський музей космонавтики імені С.П.Корольова, вул. Дмитрівська, 2);

17:30 – відкриття виставки “Іоанн Павло ІІ – дар Польщі світові” Люблінського Католицького Університету Іоанна Павла ІІ (Житомирська обласна універсальна наукова бібліотека, Новий Бульвар, 4);

  • інсценізація до 100-річчя з дня народження святого Іоанна Павла ІІ, Польська школа суботньо-недільна ім. І. Я. Падеревського (Новий Бульвар, 4)

      3 жовтня (субота)

11:30 – 12:30 – зустріч у Польському центрі (вул. Театральна 17/20, каб.111);

13:00 – 14:00 – диктант «Майстер польської орфографії»;

15:45 – 16:00 – відкриття виставки “1920-2020 Варшавська Битва – Польська Перемога для Свободи Європи”, присвячена 100-й річниці Варшавської Битви (вул.Михайлівська, 7);

16:00 – XХVI Міжнародний фестиваль польської культури “ВЕСЕЛКА ПОЛІССЯ” (вул.Михайлівська, 7);

19:00 – 21:00 – інтеграційна зустріч  за участю офіційних гостей

 4 жовтня 2020 року (неділя) 

09:00 – екскурсія “Польські адреси у Житомирі”, Польський цвинтар у Житомирі;

13:00 – Свята Меса за борців за незалежність, котрі загинули у польсько-більшовицькій війні 1920 року (Кафедральний костьол св. Софії, Майдан Замковий, 2);

14:30 – вшанування пам’яті воїнів, полеглих у польсько-більшовицькій війні 1920 року, покладання квітів та запалення свічок на могилах у Житомирі.

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
09:00 28 лютого: все про цей день, яке церковне свято, традиції, прикмети і погода у Житомирі 16:56 Психотропи під виглядом косметики: перед судом постане 64-річна наркодилерка photo_camera 16:19 У березні ще буде похолодання: у деяких регіонах очікується до -13 16:00 У січні–лютому 2026 року зросли обсяги оплат закладам первинної медичної допомоги — НСЗУ Від читача 18:05 Фейкові акаунти в соцмережах 15:40 Упродовж тижня поліцейські розшукали двох підлітків, які залишили домівки через непорозуміння з рідними 15:21 В е-рецепті з’явиться інформація про три найдешевші варіанти ліків 15:01 Тиждень боротьби зі сказом: захистіть себе та своїх тварин 14:38 На зупинці Телецентр зламали інформаційне табло. ФОТО photo_camera 14:20 З 1 березня змінено маршрути деяких приміських поїздів на Житомирщині 14:00 До уваги мешканців мікрорайону Польова! Уточнено графіки подачі води 12:42 У Житомирі відбувся обласний семінар-практикум, присвячений українській ляльці-мотанці 12:20 У Житомирі створили новий дитячий оркестр на базі школи-студії Житомирського музичного фахового коледжу ім. В.С. Косенка 12:03 Освітня міжнародна конференція «Профтех 2.0: цифрові навички та управлінські рішення» 11:40 Блекаут: поради для населення. Як зняти гроші з картки під час блекауту? 11:19 До уваги мешканців Польової! Воду в мікрорайон подаватимуть по графіку! 11:00 На річках Житомирщини очікують підйом води на 0,2-0,7 м 10:41 Проблеми електронної оплати проїзду в Житомирі: що не працює в системі CityCard 10:20 Тимчасово не курсуватимуть деякі приміські поїзди Житомирщини, — Укрзалізниця 10:00 Відключення електрики 27 лютого — графіки
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up