Новий сезон у Житомирському театрі відкриють святковим дійством «ГРА-а-а-а-АЛЬ Натхнення»

Відкриття 74-го театрального сезону у Житомирі розпочнеться 27 та 28 вересня  великим святковим  тетралізованим дійством «ГРА-а-а-а-АЛЬ  Натхнення». Глядачі побачать феєричне шоу у виконанні артистів нашого театру з кращими концертними номерами та сценами із улюблених вистав.

 

Новий сезон у Житомирському театрі  відкриють святковим дійством «ГРА-а-а-а-АЛЬ Натхнення»

Сьогодні, 20 вересня, у приміщенні Житомирського музично-драматичного теату ім. Івана Кочерги відбулась прес-конференція, присвячена відкриттю 74-го театрального сезону.

Ще до офіційного відкриття  театрального сезону актори театру показали свій професіоналізм, взявши участь у святкуванні Дня міста. Житомирський театр дійсно став центром культурного життя міста та області. Варто зазначити, багато фахівцім цілком заслужено називають його одним з кращих в Україні. Адже театр багато гастролює по Україні та бере участь в театральних фестивалях.

Так, у квітні 2017 року театр брав участь у «Відкритому регіональному фестивалі театрального мистецтва «В гостях у Гоголя» (1-7 квітня 2017 р.) у Полтаві, де зайняв перше місце з виставою у стилі комедія-жарт за твором  М.Гоголя «Одруження». Режисер вистави - Петро Авраменко.

30 травня цього року у Житомирі відбувся заключний виступ Всеукраїнського щорічного фестивалю-конкурсу «ART-UKRAINE» - 2017 за підтримки Міністерства культури України, на якому Житомирським академічним українським музично-драматичним театром ім. І. Кочерги було представлено драму в стилі етно-модерн «Украдене щастя», режисер якого виступила заслужений діяч мистецтв України Наталія Тімошкіна.

«Загалом у конкурсі брали участь 22 театри України. Головним поціновувачем і суддею відбіркового туру стало не професійне журі, а глядачі. Усі присутні у глядацькій залі отримали від організаторів конкурсу заздалегідь розроблену анкету, у якій мали дати свою оцінку акторській та режисерській роботам, загальному враженню. 12 червня 2017 року стало відомо, що Житомирський академічний український музично-драматичний театр ім. Івана Кочерги увійшов у трійку переможців відбіркового туру Всеукраїнського щорічного Фестивалю-конкурсу «ART-UKRAINE» - 2017 разом з такими театрами, як Київський академічний обласний музично-драматичний театр ім. П. К. Саксаганського та Львівський академічний театр ім. Леся Курбаса. А 25 червня 2017 року на сцені Національного Академічного Драматичного театру ім. Івана Франка наш театр виборов неперевершену перемогу у Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. П.К.Саксаганського та Запорізького академічного обласного музично-драматичного театру ім. В.Г.Магара», - розповіла генеральний директор театру Наталія Ростова.

У вересні, крім  великого святкового театралізованого дійства «ГРА-а-а-а-Аль Натхнення», яким театр відкриє свій 74-й театральний сезон,  глядачі 30 вересня матимуть змогу подивиться прем’єрну виставу – народну бувальщину «ВІЙ» у сценічному втіленні режисера-постановника Петра Авраменка. У виставі йдеться про сповнені втаємниченого сенсу події, які випали на долю студента-філософа київської духовної семінарії Хоми Брута та Панночки-відьми. Ця зустріч перевернула не тільки їхні життя, але й долі усіх, хто був поряд.

Містичне співіснує у виставі з життєвим, поетичне – з брутальним; реальне – з втаємниченим, гумористичне – з драматичним. Усе це захоплює, вражає, але й водночас спонукає до роздумів.  Так бувальщина, яку переповів Микола Гоголь, постає на кону Житомирського академічного музично-драматичного театру як поетичне і водночас сповнене містики  створіння народної поетичної української уяви.   Алла Гетьман

 

Коментарі
17:55 Представники Житомирщини привезли у Литву "Мрію" 17:20 Житомирщина отримала від Федерації сучасного п’ятиборства України лазерні пістолети для підготовки дітей 17:03 З 2017 року безготівковою оплатою в міському транспорті скористались більше 3 млн разів 16:23 Нові жертви шахраїв, або як позбутися грошей на рахунку за допомогою телефона 16:20 Прокуратура Житомирщини забезпечила розгляд 116 справ про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією 16:20 Протестувальники знову вимагали звільнення начальника САД у Житомирській області 16:00 У північних лісах області розквітли орхідеї 15:45 Нові міфи про субсидії: перебування за кордоном більш ніж 60 днів, дарування чи успадкування майна, сплата ЄСВ 15:20 Снаряди замість грибів відшукав любитель "тихого полювання" у Бердичівському районі 15:04 У Житомирі презентують «Естетику жебрацтва» Дмитра Корчинського 14:46 Житомирський "Вій" високо відзначили на міжнародному фестивалі 14:20 За останні спекотні дні у Житомирському районі - двоє потопельників 14:03 Обов’язкові щорічні медогляди держслужбовців буде скасовано

19 червня група піротехнічних  робіт Управління ДСНС України  у Житомирській області знищила 5 боєприпасів часів минулих війн.

Вистава «Вій» житомирського драмтеатру отримала високу оцінку на фестивалі «Мельпомена Таврії».

Про це повідомила на своїй сторінці у Фейсбук Уляна Супрун.

Молодиків затримала поліція охорони, - повідомляє управління поліції охорони в Житомирській області.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up