Названо переможців міжнародного художнього конкурсу «Кольори Всесвіту»

Названо переможців  міжнародного художнього конкурсу «Кольори Всесвіту»

12 квітня з нагоди відзначення Всесвітнього дня авіації та космонавтики у Музеї космонавтики відзначили переможців міжнародного художнього конкурсу «Кольори Всесвіту».

Про це повідомляє прес-служба міськради.

Спробували свої сили в художній творчості та комп’ютерній графіці та подали роботи на участь у конкурсі діти віком від 5 до17 років з різних куточків світу. Тематика творів юних митців різноманітна: космос і людина: сучасне і майбутнє,  краса космосу і планети Земля,  космос у казках, міфах та легендах.

В Музеї космонавтики імені С.П. Корольова розповідають, що проведення заходів та конкурсів для дітей  вже стало традицією.

«Ми раді долучитися до такої гарної ініціативи та відзначити учасників конкурсу «Кольори Всесвіту», - зазначила директор Житомирського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Юрченко.- Діти – це майбутнє нашої держави та міста. Мета конкурсу: звернути увагу на духовний світ дітей, на їх уяву про людину та Космос, на взаємозв`язок людини і Всесвіту, в якому ми живемо. Проведення таких заходів є надзвичайно важливим для розкриття потенціалу наших дітей та їх різностороннього розвитку».

До Дня авіації і космонавтики у Музеї космонавтики ім. С. П. Корольова організовано День відкритих дверей.  Сьогодні тут, окрім екскурсії та огляду музейних експонатів,  охочі зможуть  переглянути фільми та мультики на космічну тематику (з 14:00 год.).

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up