Кінофестиваль «Docudays UA» вже у Житомирі

Кінофестиваль «Docudays UA» вже у Житомирі

Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно, котрий висвітлює необхідність захисту прав людини, «Docudays UA» повторно завітав у Житомир.

Неурядова громадська організація «Сучасний Формат» вже 11-й рік поспіль проводить фестиваль у Житомирі. Цьогоріч було  обрано 7 стрічок, які продемонструють у кінотеатрі «Україна» з 21 по 26 жовтня.

Важливою складовою заходів є дискусії з фахівцями та спеціалістами правознавчої галузі, під час яких глядачі матимуть нагоду обговорити фільмита підняти важливі для сьогодення питання.

Лейтмотивом запропонованих стрічок стане питання: чи ви дозволите програмі змінити вашу свідомість, стосовно того, як змінюється наше повсякдення, звички та способи комунікації з появою цифрових технологій. Які нові можливості вони відкривають для дослідження реальності та які загрози, пов’язані з контролем та інформаційною безпекою, криються в цифровій мережі.  

Насамкінець зазначимо, що організатори кінофестивалю також схвилювалися питанням прав дітей в контексті шкільного булінгу, тому організатори заходу повідомляють, що вже цієї осени близько 200 шкіл зі всієї України готові підтримати провідну ідею організації заходу подібних кінотижнів, але вже під назвою  DOCU/ТИЖНЬ: «Ідея проведення в школах DOCU/ТИЖНЯ  народилася з тих вражень, які ми щороку набуваємо, спілкуючись з підлітками під час перегляду та обговорення ними стрічок нашої спеціальної фестивальної програми DOCU/ЮНІСТЬ. Переконані, що документальне кіно може стати новим освітнім інструментом, якого так не вистачає нашим школам. І на відміну від традиційних, дозволяє не тільки наблизити тему обговорення до учнів, а й сприяє їх максимальному емоційному залученню та мотивує до пошуку рішення проблем, що є однією з основ ефективного освітнього процесу , – ділиться координаторка заходу Олена Шульга. 

Графік розкладів кіносеансів:

Понеділок (21.10) 19:00 фільм «Біла мама»

Вівторок (22.10) 19:00 фільм «Коли ягнята стають левами»

Середа (23.10) 19:00 фільм «Неспокій»

Четвер (24.10) 16:00 фільми «Дівчина проти гравітації» та «Послухай»

П’ятниця (25.10) 19:00 фільми «Чистильники»

Субота (26.10) 19:00 фільм «Bellingcat: Правда в світі постправди»

Вхід є вільним для всіх бажаючих.

Ірина Хоцька

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up