Інтегрований розвиток Житомира: 1 березня розпочинається прийом заявок до майстерні міста - 2018

Про це під час брифінгу повідомив директор департаменту економічного розвитку міської ради Микола Костриця.

Інтегрований розвиток Житомира: 1 березня розпочинається прийом заявок до майстерні міста - 2018

«У 2018 році ми продовжуємо активну роботу над розробкою концепції культурного розвитку Житомир-2030, вона передбачає активне залучення містян до обговорення ідей, яким же має бути наше місто. Саме  з 1 березня стартують ті події, які покликані залучати житомирян до розробки концепції», -  розповів директор департаменту економічного розвитку міської ради Микола Костриця.

Йдеться вже про третій культурний захід. Майстерня міста – це урбаністичний фестиваль, платформа для спілкування громадських організацій, ініціатив, мешканців міста та міської влади. За цей демонстраційний проект  у минулому році проголосувало майже 45 % житомирян.

 

«Вже третій рік поспіль ми проводимо цей захід, в межах якого запрошуємо до участі житомирян, громадські організації, малий і великий бізнес, будь-кого, хто хоче брати активну участь у розробці концепції «Житомир-2030». Ми вже збирались 5 лютого, було приємно, що близько 40 людей прийшли обговорити деталі. Цього року головний пріоритет -  це зелене місто, починаючи з 1 березня всі, хто бажає, можуть подати свою заявку. Анкету, яку потрібно буде заповнити, можна знайти на сайті майстерні, основні вимоги прописано гарно в анкеті та відповідно є бюджет, який до неї буде приєднаний. 15 квітня завершуємо прийняття заявок», - розповіла керівник проекту GIZ у Житомирі Марія Байда.

6-11 червня  у місті відкриється вже третя «Майстерня міста». Спеціальний майданчик буде розташований на вул. Пушкінській, біля вежі.Цьогорічні пріоритети майстерні -  зелене місто, енергозаощадження та екологія.

«Я сподіваюсь що цього року ми зможемо підняти захід на новий рівень», - наголосила  керівник проекту GIZ у Житомирі Марія Байда.

«За допомогою демонстраційного проекту ми хочемо запровадити цілу низку нових ідей. Вежа вже довгий час перебуває в центрі дискусій та обговорень. Населення визначилось з функцією вежі – архітектура, туризм та культура. Паралельно триває робота над розробкою концепції інтегрованого розвитку міста. Ми не обмежуємось будівлею вежі лише зсередини, а також дивимось на прилеглі території, щоб була зручна автостоянка, чи є де припаркувати велосипед, чи ходить там громадський транспорт, де можна випити кави, тобто гарно провести час», - зауважив німецький представник проекту.

Анкету для участі та деталізований бюджет заходу можете надіслати на адресу: maisterniamista.zt@gmail.com.

Основні теми проектів:

 • залучення мешканців до збалансованого розвитку міста та зелених зон;

 • зелені громадські простори та їх ефективне використання;

 • збереження навколишнього середовища, енергоощадність;

 • формування екологічної свідомості та поведінки як імпульс до сталого розвитку міста;

 • екологічно безпечний міський транспорт;

 • велорух, пішохідна інфраструктура;

 • залучення людей з особливими потребами до міського життя;

 • місто для дітей;

 • збереження історико-культурної спадщини;

 • робота з маргіналізованими групами населення.

 • Аліна Бойко

Коментарі

Обидва підозрюваних – 27-річні жителі обласного центру, - інформує відділ комунікації поліції Житомирської області.

Для співробітників, які мають дітей, чинним законодавством передбачені різні пільги і гарантії.

Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської міської ради запрошує житомирян на «Космічну зарядку»!

19 червня на головній сцені вул. Михайлівської відбудеться театралізоване дійство для дітей «Кольорові канікули. Ура!» за...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up