Фільм про Корольова  «Незламний.Шлях до мрії» скоро вийде на екрани

Фільм про Корольова  «Незламний.Шлях до мрії» скоро вийде на екрани

Художньо-документальну стрічку про становлення в Україні майбутнього видатного  вченого, організатора виробництва ракетно-космічної техніки Сергія Корольова зняв Петро Авраменко,  відомий житомирський режисер, заслужений артист України.

 «Незламний.Шлях до мрії» - це третій фільм, що увійшов до проєкту «Видатні постаті Житомира», який розповідає про легендарні, цікаві, містичні та загадкові постаті Житомирщини, - інформує пресслужба міськради. Перша стрічка у творчому доробку цього проєкту  – «Вогонь самопосвяти» про життя Олега Ольжича, друга - фільм «Де Шодуар?»  про історичну постать  барона Івана де Шодуара.

 Знімання фільму проходило на локаціях у Житомирі, Бердичеві, Хмельницькому та навіть Одесі під час шторму.

Кінострічка про відомого житомирянина охоплює його дитинство, юність та доросле життя. Тому головну роль виконують три актори. Корольова в дитинстві зіграв Володимир Мельник, в юності – Олег Потапов, роль видатного конструктора у дорослому віці - директор Житомирського академічного обласного театру   Сергій Мисечко.  

«Саме в Україні  відбулося формування майбутнього конструктора. І ми хочемо донести, що ніколи не можна здаватися, мати свою ціль, мати свою мрію та йти до неї, і всім бажаю бути незламними»,сказав Петро Авраменко, режисер фільму «Незламний».

Документально-художній фільм «Незламний» знімався на замовлення департаменту освіти Житомирської міської ради за фінансової підтримки Житомирської міської ради. Наразі творча група  готується до прем’єри.

Кінострічка про Корольова  зображує не просто відомого  конструктора ракет, а показує  його звичайною дитиною, яка росла, гралася, цікавилась наукою, мріяла… Показує  дитячі роки звичайного хлопчика, який народився в Житомирі та досягнув своєї мети та зріс особистістю  відомою на весь світ.

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:58 Подарунки до Великодня — для житомирян, що потребують догляду вдома photo_camera 17:31 11 гектарів вигоріло внаслідок стихійних пожеж минулої доби 17:00 Відповідаємо на питання батьків та опікунів щодо вакцинації та оновленого Національного календаря профілактичних щеплень 16:40 Діти Захисників та Захисниць побували на екскурсії на спортивній базі ФК «Полісся» Від читача 18:24 Проєкт BRAMA: в Кіберполіції розповіли, як можна протидіяти фейкам та пропаганді 16:20 До уваги містян: дати проведення поминальних днів на кладовищах Житомира 16:00 Незаконно добували пісок з родовища на продаж та завдали збитків довкіллю на понад 70 млн грн: на Житомирщині судитимуть трьох осіб 15:39 Голову республіки Марій Ел рф заочно засуджено до 8 років позбавлення волі за фінансування збройної агресії проти України 15:20 Професор із Житомира повертається до науки і презентує унікальну пам’ятку XI століття 15:00 Пам’ять чи загроза: як Україна (і Житомирщина) шукає цивілізований підхід до поховання домашніх тварин 14:40 Постріли у школі: тривожний сигнал, який не можна ігнорувати! photo_camera 14:21 "Героям без зброї": у Житомирі відзначили тих, хто тримає тил 14:00 CraftUP Ukraine: 3 крафтових виробника з Житомирщини пройдуть навчання у освітньо-грантовому проєкті 12:40 «Справедливість вже близько»: у Житомирі зробили крок до повернення Човнової станції громаді. ВІДЕО play_circle_filled 12:32 На Звягельщині нетверезий водій спричинив ДТП: загинула дитина, ще одну дитину і жінку госпіталізовано 12:20 29 квітня у Житомирі відбудеться VІ Всеукраїнський Хореографічний Конгрес 12:00 До дня  обізнаності про стрес. Стрес під контролем:ознаки та практичні поради 11:38 Побив перехожого та поламав дерева: 27-річному житомирянину повідомили про підозру 11:20 Освіта майбутнього: Житомирщина уклала п’ятирічне партнерство з проєктом DECIDE. ВІДЕО 11:00 Мозаїчне панно з колишнього кінотеатру «Космос» буде збережено та відтворено на новій будівлі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up