Анастасія Приходько проведе концерт у Житомирі

Анастасія Приходько проведе концерт у Житомирі

Анастасія Приходько — відома українська співачка, громадська діячка, заслужена артистка України, 31 травня 2023 року проведе концерт у Житомирі.

Журналіст нашого видання поспілкувався з співачкою.

20 хвилин: Ви багато допомагаєте збирати кошти на підтримку ЗСУ. Але ви можете згадати, як розпочався для вас той страшний день у лютому 2022 року?

Анастасія Приходько: Ми прокинулися від потужних вибухів. Я одразу підскочила і, як зараз пригадую, беру телефон і перше повідомлення одразу: «Почалася війна». Я дзвоню своєму другові, а він каже: «Настя, так бахкає». Я кажу, що чую. Ми одразу з чоловіком розбудили малюків і пішли до сусіда. У нього є підвал, а в нас немає. Ми сиділи там, коли почали літати винищувачі. Були знов потужні вибухи, і ми зібралися і поїхали до міста Сколе Львівської області. Дякувати Богові, що ми поїхали не через житомирську трасу, а через Вінницю до Львова. Там також постійно були повітряні тривоги, ми зрозуміли, що безпечного місця в Україні немає і на деякий час поїхали до Італії. Ми виїхали буквально на три тижні, щоб вивезти дітей. Мій середній син дуже все гостро сприйняв, і я навіть боялася, щоб не було психологічних наслідків. Але після Великодня ми повернулися до України.

20 хвилин: Що змінилося у вашому житті, у вашій гастрольній діяльності після повернення в Україну? Я знаю, що ви почали їздити по шпиталях, давати благодійні концерти та збирати кошти на підтримку ЗСУ.

Анастасія Приходько: Так, ми давали концерти, їздили по військових частинах, в шпиталі, тобто їхали туди, куди було потрібно. Нас запрошували туди, куди можна було приїхати. З 2014 року ми дуже багато шпиталів об’їздили. Були в Миколаєві, Харкові, Дніпрі. Це дуже важко переноситься душею, серцем коли ти все це бачиш. Ми збирали гроші, передавали на фронт. І зараз ми продовжуємо їздити, збирати кошти. Тобто все, що ми можемо зробити, – ми робимо!

20 хвилин: В якому стані знаходяться хлопці в шпиталях?

Анастасія Приходько: У важкому. Я пам’ятаю хлопця, в якого не було ноги. Ми заходимо до нього, а в нього повністю пусті очі – він не може зрозуміти, що з ним сталося. Були хлопці які сильно травмовані, але в них було таке почуття гумору, і вони перемогли навіть в такому стані. Але чого я ніколи не забуду, коли заходиш в шпиталі – це запах крові і йоду. Заходиш, і в тебе починає паморочитися голова. Для мене війна почалася з 2014 року, тому за цей час багато прийшлося пережити. Мене виховував дідусь, який говорив: «Нічого не має страшнішого, Настусю, окрім війни». І мені з дитинства хотілося віддати шану йому і бути такою ж сильною і сміливою, як мій дідусь. 

20 хвилин: Скільки концертів планується в межах вашого туру по Житомирщині?

Анастасія Приходько: Взагалі по Житомирщині шість вже проїхали і 31 травня відбудеться концерт в Житомирі. А далі тур по Україні. В нас буде і Шепетівка, і Полтава, і Харків. Обов’язково хочу приїхали в місто Сколе, щоб подякувати всім, хто мені допомагав. Тому зараз багато справ в Україні, треба розповідати про своє життя і треба говорити, що це не страшно втрачати своє минуле. Тому що раніше те,що було вкладено в російськомовний продукт, ми можемо анулювати. Коли ми отримали незалежність у 1991 році, ми ж розпочали відкривати українські школи, почали відновлювати українську культуру.

20 хвилин: Які пісні почують глядачі під час вашого концерту?

Анастасія Приходько: Це буде пісня «Герої не вмирають», створена в 2015 році, будуть пісні на вірші Ліни Костенко, з хітів буде пісня «Мамо» - вона звучить українською. І також будуть нові пісні українською мовою. 

20 хвилин: Але більшість цих пісень будуть ліричними або більш в сучасному виконанні?

Анастасія Приходько: Я – ліричний артист! Мені подобається ця ніша, тому що на моїх концертах люди можуть просто послухати, відпочити, піти в себе, щось пригадати, знайти якусь свою історію в моїх піснях. Зараз дуже багато артистів, які співають веселі пісні, тому якщо люди захочуть, вони підуть на них. А я дуже радію і мене дуже тішить, що люди хочуть почути якісну, гарну, спокійну музику. Навіть драматичну музику. 

20 хвилин: Дякуємо вам за бесіду!

Анастасія Приходько: Запрошую всіх на мій концерт в Житомирі 31 травня 2023 року. 

Руслан Мороз

Коментарі (4)
 • Андрей Квашук

  а це хто?
 • Александр Котяш

  А хто це 😁😂

  Ирина Пецух reply Александр Котяш

  Олександр Котяш співачка@
 • Vera Bobb

  Краше співати, а політик нікудишній...

keyboard_arrow_up