18 січня не пропустіть Міжнародний флешмоб "Селфі в музеї"

18 січня не пропустіть Міжнародний флешмоб "Селфі в музеї"

Житомирський краєзнавчий музей вчетверте візьме участь у Міжнародному флешмобі «День селфі в музеї» і запрошує жителів та гостей міста долучитися до акції.

Повідомляє Житомирська обласна рада:

«Це уже традиційний флешмоб, коли відвідувачі музею завантажують в інтернет свої фотографії на фоні експонатів. Наш музей долучається до акції вже четвертий рік поспіль. У такий спосіб намагаємось зацікавити молодь, аби для них ходити в музей стало трендом, аби зробити фото з музею було так само модно, як зробити фото з нової кав’ярні. Спершу знімки викладали хіба що самі музейники, а тепер уже відвідувачі йдуть зі знанням справи і, навіть, з власним «реквізитом». Цього року ми вирішили провести акцію під гаслом «Краєзнавчому музею 155 років, а у тебе й досі немає селфі з експонатом?!». Тож є прекрасна нагода зробити фото у ювілейну дату і більше дізнатися про наш музей, який є найстарішим музейним закладом України», - розповів директор музею Роман Насонов.  

Аби долучитися до флешмобу, потрібно 18 січня з 10:00 до 17:15 завітати у краєзнавчий музей або в одну з філій, безкоштовно зробити селфі з улюбленим експонатом, розмістити фото на сторінці у facebook чи twitter, додавши теги #MuseumSelfie #kraeznavchiyztmuseum. Але треба пам’ятати, що при фотозйомці забороняється використовувати спалах, адже це шкодить музейним раритетам.

Авторів найоригінальніших фото оголосять 23 січня. Їх чекатимуть подарунки.

Варто зазначити, що Міжнародний день селфі у музеях  – традиційна акція, що відбувається щороку по всьому світі у середині січня. Відзначати день музейного селфі запропонував Європейський колектив музейних працівників Culture Themes у 2014 році задля підтримки та популяризації музеїв.

Довідково. Житомирський обласний краєзнавчий музей - один із найстаріших музейних закладів України, був заснований у другій половині ХІХ ст. Започаткувала музейне зібрання у 1865 році невелика колекція мінералів, яка швидко зростала зусиллями вчених, краєзнавців і колекціонерів та зберігалася й експонувалася у публічній бібліотеці до 1911 року. Нині музей зберігає понад 150 тис. пам’яток природи, історії та культури краю.

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:55 Житомирський обласний центр крові потребує донорів з негативним резусом! 16:30 30 людей від початку року вже не повернулися додому після відпочинку на водоймах Житомирщини 16:08 У Старій Котельні поліцейські взяли під варту підозрюваного в замаху на вбивство 16:00 35 років Незалежності. 35 подій. Одна країна. Одне серце Від читача 17:45 Фішингові посилання 15:40 На Житомирщині обговорили подальше функціонування ДП «Дослідне господарство «Рихальське» 15:20 До садка чи школи без стресу: що потрібно зробити батькам перед початком навчального року? 15:00 Екоінспекція перевірила повідомлення у соцмережах про стихійні сміттєзвалища біля місць відпочинку в Житомирі 14:40 Н️а Житомирщині зафіксовано рекордну спеку: +38°C 14:17 На офіційних пляжах області купатися не рекомендовано: вода на відповідає нормам 14:00 У Житомирі у свято Яблучного Спаса «Пиріг пам'яті» об' єднав рідних загиблих Захисників і Захисниць України photo_camera 12:55 Подробиці ДТП біля Оліївки: травмовано водія вантажівки - 21-річного житомирянина 12:40 У Коростенському ТЦК під час проходження ВЛК помер чоловік 12:20 У річці Мика в Радомишлі зафіксовано масову загибель риби photo_camera 12:00 Сьогодні вранці у Березівці внаслідок удару блискавки загорівся будинок photo_camera 11:40 15 тисяч доларів за «квиток за кордон»: 28-річний житомирянин організував схему переправлення чоловіків призовного віку за межі країни photo_camera 11:21 На Житомирщині минулої доби виникло 11 пожеж сухої рослинності, вогнем пройдено майже 10 га території 11:00 Водія, який у стані алкогольного сп'яніння спричинив смертельну ДТП на Коростенщині, засуджено до 8 років позбавлення волі 10:41 СБУ заблокувала мільйонну схему незаконної вирубки та легалізації комунального лісу на Житомирщині photo_camera 10:20 У ДТП біля Оліївки зіткнулися дві вантажівки: рятувальники деблокували одного з водіїв photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up