Культура

Режисером святкового дійства став заслужений артист України Петро Авраменко.

До Міжнародного Дня солідарності молоді в концертній залі обласного телецентру пройшла традиційна  молодіжна громадсько-мистецька...

З 23 по 27 квітня запрошуємо Вас відвідати справжню казку у рамках третього Відкритого Всеукраїнського фестивалю театрів...

Фестиваль Grieg-Fest відбудеться 27-28 квітня у Житомирі в рамках відзначення Днів Європи в Україні.

Весна для зразкового дитячого хору "Gloria" Житомирської музичної школи №1 ім. Б. Лятошинського розпочалася із чергової перемоги на 6 Міжнародному конкурсі дитячих та юнацьких хорових колективів "Il Garda in Coro", що відбувся в Італії.

19 квітня в концертній залі обласного телецентру краща творча молодь братиме участь у традиційній  молодіжній громадсько-мистецькій акції "Я люблю Україну свою - 2018", присвяченій Міжнародному дню солідарності молоді.

Житомирський академічний обласний театр ляльок запрошує на ІІІ -й Відкритий Всеукраїнський фестиваль театрів ляльок «Світ ляльок».

Житомирська міська рада нагадує, що подати заявку на участь в урбаністично-культурному фестивалі "Майстерня міста Житомир 2018" можна до 15 квітня.

У переддень 12 квітня працівники Управління поліції охорони в Житомирській області влаштували для вихованців обласного центру соціально-психологічної реабілітації  «Сонячний Дім» відвідини Музею космонавтики ім. С. П. Корольова, який вже тривалий час під надійною охороною поліцейських.

У Житомирі завтра, 12 квітня, з нагоди Всесвітнього дня авіації і космонавтики та Дня працівників ракетно-космічної галузі пройдуть урочисті заходи, - інформує Житомирська ОДА.

До Міжнародного дня театру колектив Житомирського академічного музично-драматичного театру імені Івана Кочерги, хоча «Перший Житомирський сайт» назвав театр чомусь «імені Івана Франка», напевно «даючи фору», але даремно, представив цього року на розсуд глядачів музичну комедію-жарт Марка Кропивницького «Пошились у дурні».

Справжні знавці великодньо-космічної символіки розповіли та показали на практиці усі тонкощі писанкарства.

Конкурс зібрав діток з усіх куточків України. Це вже 5-е за підрахунком змагання за титул найкрасивішої та найкрасивішого, адже його учасники - як дівчатка, так і хлопчики.

Із 31 березня – 1 квітня  в Житомирі в Літературному Музеї за підтримки управління в справах сім’ї, молоді та спорту міської ради тауправління культури міської ради відбувся Другий Всеукраїнський Літературний фестиваль «Шодуарівська Альтанка».

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up