Культура

У символічний день – Всесвітній день охорони культурної спадщини – у Житомирі директор видавництва «Леополь» Кирило Горішний...

Щороку в Житомирі проходять святкові заходи, присвячені Дню космонавтики. Починаючи з 7 квітня 2011 року, 12 квітня проголошено...

Сьогодні, 17 квітня, під час засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради прийняли рішення про організацію та...

20 квітня на вул. Михайлівській у Житомирі відбудуться  «ScientificFun – Наукові пікніки в Україні».

Міністерство культури України оголошує про початок конкурсу культурно-мистецьких проектів «Малі міста – великі враження» у 2019 році (далі – Конкурс).

У четвер, 18 квітня, в концертній залі обласного телецентру краща творча молодь братиме участь у традиційному фестивалі молодіжної творчості "ПОЛІССЯ FEST – 2019" в рамках проведення громадсько-мистецької акції з символічною назвою "Я люблю Україну свою", присвяченої Міжнародному дню солідарності молоді.

У Житомирі покажуть документальний фільм «Малевич народжений в Україні», у рамках якого пройде перформанс сучасного дизайнера Ф.Возіанова.

12 квітня з нагоди відзначення Всесвітнього дня авіації та космонавтики у Музеї космонавтики відзначили переможців міжнародного художнього конкурсу «Кольори Всесвіту».

11 квітня у рамках проекту Українського ПЕН «Наближення» Житомир відвідають письменники Андрій Курков, Артем Чапай, Вікторія Амеліна, Олексій Нікітін, Лариса Денисенко та Олег Коцарев.

Наші журналісти дізнавалися, коли ж нарешті відкриють експозицію на вулиці Великій Бердичівській.

В Житомирському музеї космонавтики імені Сергія Корольова з 2 до 10 квітня була представлена виставка «Маестро Космос».

З нагоди дня народження кінорежисера, народного артиста України та Вірменії Сергія Йосиповича Параджанова (Саркіса Параджаняна) у приміщенні Музею космонавтики ім. С.П. Корольова Житомирської обласної ради 2 квітня відкрили Міжнародну фото-арт виставку «Маестро Космос».

З 29 березня по 1 квітня 2019 року у місті Аненій-Ной Республіки Молдова проходив XXIII Міжнародний конкурс мистецтв «Весняна Крапель».

День неспішного мистецтва – це глобальна міжнародна акція, до якої наш музей долучається вже вдруге, - повідомляється на сторінці музею у Фейсбук.

keyboard_arrow_up