Культура

Вже до кінця цього місяця буде оголошено тендер на початок ремонтно-будівельних робіт на суму у розмірі 10 мільйонів гривень.

Житомирян запрошують приєднатися до Всесвітнього З’їзду Молоді. Цей захід має об’єднати навколо себе свідому...

26 квітня 2017 року численні учасники щорічної молодіжної патріотично-мистецької акції "Молодіжна толока-2017"...

Радимо почитати дві чергові новинки літератури: історичний роман "Зимова фортеця" Ніла Баскомба та роман "Зміїна...

Щороку 18 квітня позначене на календарі знаменних дат як міжнародний день пам’яток і визначних місць. У Житомирі таким місцем вважається музей космонавтики імені С.П.Корольова.  

Радимо почитати дві чергові новинки літератури: роман "Шпигунка" Пауло Коельйо та книгу Маргіт Ауер "Школа чарівних тварин".

З 13 по 17-е квітня на Михайлівській житомиряни можуть помилуватися виставкою, на якій представлені 20 великих писанок та більше трьохсот меншого розміру. 

В області Великдень громадяни святкуватимуть під посиленою охороною поліції та громадських помічників.

20 квітня в концертній залі обласного телецентру краща творча молодь зізнаватиметься у коханні рідній державі під час проведення молодіжної громадсько-мистецької акції з символічною назвою «Я люблю Україну свою-2017», присвяченої Міжнародному Дню солідарності молоді.  

Міський голова Сергій Сухомлин підписав Меморандум про співпрацю щодо вимірювання динаміки розвитку міста в рамках проекту City Progress Index між Житомиром та агенцією «Спільні Зусилля».

Радимо почитати дві чергові новинки літератури - трилер «Безцінний» Зигмунта Мілошевського та роман «Гаряче молоко» Дебори Леві. 

Пропонуємо переглянути дві кіноновинки цього тижня: бойовик "Привид у броні" режисера Руперта Сандреса та комедію "Ніч у Парижі" режисера Едуарда Баера. 

Поезія Сергія Жадана давно стала візитівкою сучасної української літератури, її обличчям. Він часто буває у зоні АТО, спілкується з військовими та місцевими мешканцями. Часто говорить про це, особливо у віршах.  

Сьогодні Всесвітній день театру! Пряма трансляція святкового театралізованого дійства з Житомирського академічного українського музично-драматичного театру ім. Івана Кочерги розпочнеться сьогодні, 27 березня, о 19 годині.