Культура

Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Житомирської ОДА презентує соціальний відеоролик «Переможемо коронавірус разом!». 

У рамках проведення інформаційно-комунікаційної кампанії щодо попередження поширення в Житомирській області коронавірусної інфекції відомі діячі Житомирщини долучилися до зйомки соціального відеоролика «Переможемо коронавірус разом!».

22 березня, православні християни відзначають день Сорока Святих Мучеників. Це день вшанування сорока воїнів давньоримської імперії, які відмовилися зректися віри в Христа.

Кожного року 21 березня в святкують Міжнародний день лялькаря, це і актори та співробитники театрів ляльок, лялькарі, які самі створюють ляльки, актори вуличного жанру.

Міжнародний День Щастя (англ. International Day of Happiness) — Міжнародний день ООН, що святкується щороку 20 березня. Проголошено ООН 28 червня 2012 року.

65-й конкурс «Євробачення», що цьогоріч мав відбутися у травні у Роттердамі, скасували через пандемію коронавірусу.

У другу Неділю святої Чотиридесятниці, з благословіння митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, духовенство Свято-Успенського архієрейського собору об’їхали межі міста Житомира та центральні вулиці із великою святинею - чудотворною іконою Божої Матері «Подільська».

У пісні гурт висміює розмаїття новин, версій та теорій, як і людську впертість та небажання вишукувати реальну інформацію про епідемію.

keyboard_arrow_up