Культура

Втретє у Житомирі 14 жовтня 2018 року на Покрову, відгуляють весілля.

День захисника України та День українського козацтва на Житомирщині відзначатимуть 12, 13 та 14 жовтня.

8 жовтня 2018 року відбулося відкриття меморіальної дошки Миколі Блінову на місці його загибелі під час єврейських погромів...

Управління культури та туризму ОДА спільно з  обласним Центром народної творчості та обласною організація Національної спілки...

З нагоди святкування Дня захисника України 13 жовтня о 8:00 розпочнеться святкове проходження механізованої колони Збройних Сил України та інших силових відомств.

З 26 жовтня по 4 листопада житомиряни та гості міста матимуть змогу потрапити на майданчик першого фестивалю сучасної української культури «Жовтень у жовтні».

12 жовтня о 14:00 в Житомирському академічному обласному театрі ляльок у рамках Всеукраїнської програми «Арсенал Ідей Україна» буде відкрито проект «Арсенал Ідей. Житомир» – інтерактивний освітній простір, який поєднає в єдиній програмі мистецтво, науку та інновації.

Голова комісії з гуманітарних питань Житомирської обласної ради Олена Галагуза та обласний провідник ОУН Андрій Іванюк передали краєзнавчому музею унікальні експонати з архіву ОУН, - повідомляє прес-служба облради.

6 жовтня в приміщенні Житомирської обласної філармонії імені Святослава  Ріхтера відбувся Міжнародний фестиваль польської культури «Веселка Полісся».

14 жовтня до Дня захисника України для житомирян та гостей міста готують цікаву програму.

2-5 листопада у Житомирі проходитиме Міжнародна хореографічна асамблея ім. Н. Скорульської.

У Житомирському академічному українському музично-драматичному театрі ім. І. Кочерги стартує новий театральний сезон.

Восьма гра 4-го сезону (1/8 фіналу) популярного телешоу "Ліга сміху" принесла перемогу житомирянам. 

Український інститут національної пам’яті започатковує Всеукраїнську акцію «Пам’ять роду», метою якої є пошук і збір спогадів нащадків тих, хто пережив Голодомор, та родинних світлин періоду до Великого Голоду.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up