Культура

Давида Найфонова у Житомирі знають добре. 

Студенти Житомирського коледжу культури та мистецтв та журналісти побували у престурі – маршрут Житомир-Бердичів.

«Щось у Троковичі вело – козацьке тут, як Волосів, село», – писав поет, художник, уродженець цього населеного пункту Михайло...

Днями відсвяткував своє 70-річчя хореограф, народний артист України, заслужений діяч мистецтв Молдови, почесний громадянин...

Анонсом заходів поділилася Житомирська ОДА.

Цієї п’ятниці, 18 жовтня, у Житомирі відбудеться перший в Україні Robotics Festival for Girls. Robotics Festival for Girls – це подія, де дівчата мають можливість проявити себе. А ще – знайти новий напрямок розвитку, познайомитися з однодумцями, взяти участь у різних змаганнях, перемагати та отримувати гарні призи!

Це велике християнське свято було встановлене на Русі в кінці Х - на початку ХІ століття. За переказами, йому передувала подія, що відбулася в місті Константинополі у Влахернському храмі 14 жовтня (1 ст. ст.) 910 року, де зберігалася велика християнська реліквія - риза Богородиці. 

Десятий рік поспіль в Україні проходить Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Цього року він розпочався офіційною церемонією відкриття у Житомирі.

Створення ландшафтно-скульптурного оглядового майданчику «Дивосвіт Трипілля – Світ Злагоди» на пам'ятці археології в с. Городське» - проект-переможець конкурсу «Малі міста - великі враження». 

9 жовтня волонтери Корпусу Миру США відвідали Школу хореографічного мистецтва «Сонечко».

10 вересня 2019 року о 12.00 в приміщенні Житомирської міської ради (другий поверх) відбудеться відкриття виставки відомого українського художника Юрія Нагулка.

На Житомирщині продовжуються зйомки фільму «Незламний. Шлях до мрії» про видатного житомирянина Сергія Корольова. 

Вже вчетверте у Житомирі відгуляють Покровське весілля. 13 жовтня на головній пішохідній вулиці нашого міста - Михайлівській - відбудеться традиційне національно-обрядове дійство - «Покровське весілля», під час якого подружні пари разом із гостями свята відзначать 49 років (в стилі танго-мікс) та 35 років (в стилі «Галоп контрданс») подружнього життя.

14 жовтня в Україні у Свято Покрови Пресвятої Богородиці відзначають День Захисника України. У Житомирській міській об’єднаній територіальній громаді заходи до Дня Захисника України розпочнуться вже 10 жовтня та триватимуть 4 дні.

keyboard_arrow_up