Культура

Низка свят новорічно-різдвяного циклу триватиме у Житомирі з 19 грудня по 7 січня. 

Днями у Києві пройшов Міжнародний конкурс-фестиваль мистецтв молодих виконавців "Палаюча зірка".

Журналісти «20 хвилин» промоніторили один з найпопулярніших українських сервісів з оголошень, аби з`ясувати, за якою ціною пропонують придбати у Житомирі твори мистецтва. Почнемо з картин. Тримайте три найдорожчі пропозиції.

В Житомирському обласному краєзнавчому музеї 5-го грудня 2019 року о 15-й год. відкривається виставка нашого земляка, видатного українського живописця Миколи Максименка.

Виставка присвячена 95-річчю з дня народження митця.

Плануйте відвідини театру на січень 2020 року!

У польському Кракові завершився фестиваль «Sky Stars Fest in autum Krakow» у межах «International Children and Youth Festival Contest». У ньому взяли участь вихованці модельного агентства «Gloria models», які вразили журі на конкурсі у Польщі та вибороли собі перше місце.

Село Соболівка, що у Романівському районі, вже давно нічим особливим не помітне. Село розташоване обабіч шляху, що прямує від Великої Печі на Баранівку.

За кілька днів – календарна зима, а в Житомирі розпочнеться вона з Михайла Жайворона та Олега Озарянина. Саме 1 грудня, о 14:00,  у Гнатюк Арт Центрі вони презентуватимуть свої нові поетичні збірки, що нещодавно вийшли друком у видавництві «Бук-Друк». 

28 листопада о 16:00 год. в Домі української культури відбудеться презентація фотоальбому «Житомир. Збагатись емоціями».  

keyboard_arrow_up