Культура

28 червня Житомирщина приєднається до відзначення 23-ї річниці Конституції України.

Гала-концертом з виступами творчих колективів, ансамблів та солістів філармонії завершився концертний сезон 18 червня у Житомирській...

17 червня, на другий день Святої Трійці, у Троковичах (Оліївська ОТГ) відзначили престольне свято.

Минулої неділі вся Україна святкувала Трійцю.

Випускники Житомирського коледжу культури та мистецтва імені Івана Огієнка здавали державний екзамен з хорового співу та диригування у Свято-Михайлівському соборі.

Молоді художники, які займаються з талановитими дітьми та не шкодують на це ні сил, ні часу.

У день народження поета цього року житомиряни поклали квіти до його бронзового погруддя.

Наприкінці минулого року у Житомирі на майдані Корольова встановили інсталяцію «Vita».

Біля пам’ятника житомирського поета, археолога Олега Ольжича зібралися містяни, аби вшанувати його пам’ять. 75 років тому ідеолог українського націоналізму загинув у концтаборі Заксенгаузен. ​​​​​​​

Упродовж чотирьох днів з 6 по 9 червня в парку культури та відпочинку ім. Ю.О. Гагаріна проходив масштабний урбаністично-культурний захід «Майстерня міста Житомир 2019». Офіційне закриття відбулося 9 червня.

Художня школа Житомирської міської ради цими днями святкує своє 45-річчя.

Сьогодні, 6 червня, у рамках урбаністично-культурного західу «Майстерня міста Житомир 2019» в парку культури та відпочинку імені Юрія Гагаріна відбувся майстер-клас з арт-терапії, під час якого відбулося обговорення впливу живопису на розвиток особистості та психоемоційний стан людини.

Житомирська міськрада запрошує житомирян та гостей міста долучитись до ІІІ Міжнародного мистецького пленеру «Кращий художник/The best artist», 10 червня о 10:00 на головній пішохідній вулиці міста Михайлівській.

Сьогодні, 5 червня, виконавчий комітет міської ради затвердив соціально-культурний проект громадської організації «Культурна опозиція» -фестиваль культури та мистецтв «Світло серед дерев 2019».

keyboard_arrow_up