Культура

31 серпня 2019 року о 15:00 у Кмитівському музеї радянського мистецтва відкриєтся виставка "Війна в музеї", третя виставка...

24 серпня до Дня Незалежності України Музей космонавтики ім. С.П. Корольова проводить День відкритих дверей!

21 серпня у Житомирській міській раді відбулося відкриття фотовиставки "Ближче до синів", приуроченої підкоренню г. Говерли...

Протягом 16-19 серпня 2019 року обласний центр насолоджувався виступами музикантів і співаків у межах фестивалю «Пісенний...

Свого часу нашій землячці журналістці Софії Демчук вдалося зустрітися з чоловіком, який був дублером Володимира Висоцького в культовому фільмі «Місце зустрічі змінити не можна».

18 серпня відбувся феєричний конкурс – «Найкрасивіша Міні Топ-Модель України 2019», «Найкрасивіша Міні Міс України 2019», «Найкрасивіший Юнак України 2019».

У Житомирі розпочався V Міжнародний фестиваль мистецтв імені Володимира Шинкарука «Пісенний Спас», який триватиме до 19 серпня.

На початку серпня легенда вітчизняної сцени Софія Ротару відзначила день народження. З нашим містом улюбленицю мільйонів пов’язує творча співпраця. 

Інтерв’ю із заслуженими артистами України Валентиною та Ярославом Теплими (дует «Червоне та Чорне»)

Допомогти юними жителям Житомирської області розвинути творчі здібності можна у 39 школа естетичного виховання.

Скільки дивовижних історій можна почути з уст учасників бойових дій! Одна з таких історій – боротьби і порятунку – історія нашого земляка Олександа Зозулі. 

Депутат Житомирської ОДА «свободівець» Сидір Кизін та також колишня «свободівка» та «регіоналка», а зараз депутатка від «Самопомочі» Олена Галагуза вважають, що назва Кмитівського музею радянського мистецтва порушує закон про декомунізацію.

Фестиваль упродовж 5 днів проходитиме на вул. Михайлівський у Житомирі з 15 по 19 серпня.

14 серпня в народі святкують свято Маковея, яке в церковному календарі називається днем семи мучеників Маковеїв. З цього дня розпочинається «Спасівка» - піст, який триває два тижні. В цей день у церквах святять воду, квіти і мак.  

keyboard_arrow_up