Культура

У Садибі Поліського Святого Миколая триває підготовка до відкриття: вже 19 грудня, о 15:00 у село Малинівку, що на Малинщині,...

19  грудня о 14.20 в ЗОШ № 7 ім. Бражевського відбудеться урочисте відкриття сучасного спортивного майданчика. 

У місті триває підготовка до новорічних свят. На майдані Корольова вже прикрашено  головну міську ялинку.

Один із переможців гранту від ОДА у 2018 році громадська організація «Молодіжна організація Зерно» активно готується до звітного...

У Житомирі до Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС відкриють фотопанораму «Чорнобиль не має минулого часу».

Вчора, 10 грудня, відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора КЗ “Палац культури” Житомирської міcької ради.

Напередодні Дня святого Миколая артисти «Дизель Шоу» завітають до Житомира, аби подарувати чудовий настрій та провести акторський майстер-клас, цікаві конкурси  для дітей області.

З метою відзначення жителів області за кращі науково-дослідницькі роботи з питань історії, культури та природи Житомирщини обласною радою засновано Житомирську обласну краєзнавчу премію.

З кожним днем все ближче до нас новорічні та різдвяні свята. А яке ж свято без головного символу – ялинки?

Житомирський край завжди славився своїми видатними мешканцями та діячами - наука, спорт, інженерія, архітектура та культура...

Якщо тільки почали планувати вихідні, тоді не пропустіть анонс культурних та спортивних подій: від волейбольного турніру до кращої космічної анімації.

День пам’яті святої великомучениці Катерини шанують 7 грудня.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up