Культура

Триденний фестиваль «Пісенний Спас» закінчився гала-концертом та нагородженням переможців, - інформує прес-служба ОДА.

Традиційно у День Незалежності України, 24 серпня, у літньому театрі "Ракушка" та прилеглій до нього території міського парку...

Непоганий вибір для вихідного дня - відпоинок у затишній залі кінотеатру. До вашої уваги, як завжди, прем'єрні покази кращих...

У липні україномовна пісня вперше очолила чарт кліпів в українському сегменті YouTube.

У Житомирській обласній раді 15 серпня відбулися засідання конкурсних комісій на заміщення вакантних посад -  а саме КЗ «Житомирський обласний краєзнавчий музей та КП «Фольклорний ансамбль національного обряду «Родослав».

14 серпня о 12:00 годині, в Домі української культури, відбулася прес-конференція в рамках фестивалю документальних фільмів просто неба Lampa.doc, який цього року буде вже вдруге проходити в нашому місті.

15 серпня відбудуться засідання конкурсних комісій на заміщення вакантних посад керівників закладів культури.

З самого ранку у житомирських храмах розпочалася святкова служба, церкви заповнили віряни з маковейчиками. Перший Спас у народі має відразу кілька назв. Найпопулярніша – свято Маковея.

З 2 до 5 листопада Житомирщина буде зустрічати учасників Міжнародної хореографічної асамблеї ім. Н. Скорульської, які не просто будуть насолоджуватися виступами один одного, але й братимуть участь одразу в кількох конкурсах.

Фестиваль документальних фільмів Lampa.doc цього року вдруге відвідає Житомир.

Восени до Житомира завітають юні кіномани з усіх куточків України на перший шкільний кінофестиваль«ЖУК».

До Міжнародного дня молоді 11 серпня у Новоград-Волинському відбудеться благодійний Молодіжний музичний фестиваль «Zvyahel'MusicFest».

У Житомирі під час святкування 1030-річниці хрещення Русі-України відбудеться хресна хода, спільний молебень, а також працюватиме дитяче містечко із конкурсами та майстер-класами.

Представники туристичного бізнесу області, ОТГ, громадськості та журналісти зібралися разом для оцінки результатів роботи із розвитку туризму в регіоні.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up