Культура

До 30-річчя Незалежності України в Житомирі планують встановити рекорд України створенням найбільшої картини акрилом.

Впродовж 23-25 липня у Житомирській області проходить щорічне міжнародне свято творчості «Лесині джерела», яке має підкреслити геніальні здобутки великої письменниці Лесі Українки.

10 липня журі визначило переможців обласного багатожанрового фестивалю-конкурсу «Сонячні промінчики», що проходив у Тетерівській ОТГ за підтримки департаменту культури, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації. 

Журналісти «20 хвилин» зібрали книги, що вже стали класикою української літератури, та наполегливо радимо їх прочитати, якщо ви ще цього не зробили. Обрати щось для себе зможе кожен і кожна.

З нагоди 114-ї річниці від дня народження житомиряни вшанували  пам'ять українського поета, публіциста, політичного діяча та археолога Олега Ольжича.

Благодійний фонд «Об’єднання світових культур», Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення, Українська молодіжна правнича асамблея та Українська асоціація підтримки творчої молоді запрошують взяти участь у Всеукраїнському конкурсі малюнків та фотографій «Що для мене Україна?», який приурочений до 30-ї річниці Незалежності України.

Закрити театральний сезон у Житомирському академічному обласному театру ляльок вирішено прем’єрною виставою для дорослого глядача «Хамлет».

Неодноразово чули в побутових розмовах, що життя – це театр. І як з цим не погодитися? 

5 липня управління культури Житомирської міської ради оголосило тендер на послуги з організації «Korolev Avia Fest».

keyboard_arrow_up