Культура

У Всесвітній день вишиванки Житомирський музично-драматичний театр покаже глядачам виставу "За двома зайцями".

Виставка " Небо над Житомиром" була одним з заходів , що супроводжували цьогорічний фестиваль "Пікнік Європейський" який відбувався під гаслом "Солідарні з Україною" у Плоцьку.

Що приготували вам зорі на цей тиждень? Читайте. 

Європейці підтримали Україну цього року.

Книги допоможуть краще зрозуміти початок війни з рф. А також шлях, який проходять військові, волонтери та українці, які 9 рік живуть у війні. 

Найперша воєнна марка з «російським кораблем» від Укрпошти, за яку проголосувала більшість українців, стала не лише найпопулярнішою маркою за всю історію України, а й пророчою. 

У Житомирі працівники обласного краєзнавчого музею на внутрішньому дворику закладу вирішили створити рекреаційну зону, в яку відвідувачі матимуть доступ. Двір планують впорядкувати, озеленити, облаштувати історичними експонатами.

Так сталося, що після початку військової агресії з України до інших держав евакуювалося багато представників творчої сфери. Ми пропонуємо до вашої уваги інтерв’ю з колишньою актрисою Житомирського академічного українського музично-драматичного театру імені Івана Кочерги, а зараз - гримером-пастижером Словацького театру імені Йонаша Заборського у місті Пряшів (Prešov, Slovenská Republika -  Словаччина) Наталією Зайковською.

keyboard_arrow_up