Культура

Відкриття 74-го театрального сезону у Житомирі розпочнеться 27 та 28 вересня  великим святковим  тетралізованим дійством...

У понеділок, 18 вересня, на сцені Житомирського українського музично-драматичного театру імені Івана Кочерги показали фантастичну...

Кіноогляд у Житомирі розпочинається 21 вересня у кінотеатрі "Україна", до цього покази відбулися ще у 5 містах України. До...

Дмитрий Долгов — киевский бард, поэт и композитор, автор песен и художник.  Его песни отличаются блистательными мелодиями. 

Пропонуємо переглянути дві кіноновинки цього тижня: драму "Мати!" режисера Даррена Аронофскіта та комедію "Ізі" режисера Андреа Маньяні.

На сайті Житомирської міської ради кожен охочий вже може переглянути фільм, присвячений Олегу Ольжичу "Вогонь самопосвяти". 

Завтра, 13 вересня, у Житомирі відбудеться допрем`єрний показ фільму "Ізі". 

Літо для Народного художнього колективу шоу-театру «КЛЕМ» Житомирського Центру творчості дітей і молоді було дуже врожайним на нові перемоги.  

Пропонуємо переглянути дві кіноновинки цього тижня: комедію режисера Стівена Содерберга "Удача Лохана" та мультфільм Девіда Ало "Вартові джунглів". 

Розкриття спільного між Житомиром та Венецією, свято музики та живопису, приємний подарунок житомирянам «До Дня улюбленого міста». В такій атмосфері 6 вересня в стінах Дому Української культури  відбулося відкриття виставки вірменського художника Артура Хачатряна.  

Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Житомирської ОДА розпочинає прийом заявок до участі в обласному щорічному конкурсі «Краща книга року» у 2017 році.

Юні житомиряни 2 вересня показали свої таланти під час гала-концерту «Music Camp International».

Фільм «Рівень чорного» уродженця Житомира режисера Валентина Васяновича став номінантом на премію "Оскар" від України.  Стрічка пройшла у категорії «Кращий фільм іноземною мовою». Про це повідомляє радіо «Житомирська хвиля». 

Виставка є хронологічною розповіддю про наше суспільство, нашу країну та її громадян у добу незалежності, показана за допомогою моделей одягу українськими дизайнерами.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook