Культура

Весна – ідеальна пора пробувати щось нове, експериментувати зі стилем і не боятися ризикувати. Пропонуємо почати з аксесуарів і приміряти один з найулюбленіших модних прийомів Жаклін Кеннеді – поєднання хустинки й сонцезахисних окулярів. 

Музей космонавтики ім. С. П. Корольова запрошує учнів 8-10 класів «доторкнутися до світу космічних технологій та зробити свої перші кроки  на шляху до справжньої науки».

На Житомирщині народилось багато видатних діячів культури, науки, релігії. 

Для того, щоб співак з Коростеня Богдан Муха виступив на популярному світовому фестивалі ATLAS WEEKEND, потрібно лише поставити лайк. 

Визначено переможців культурно-мистецьких проєктів, на реалізацію яких громадські організації отримають  фінансову підтримку з  місцевого бюджету.

Про це повідоммляється на фейсбук-сторінці Житомирського обласного музично-драматичного театру.

Як кажуть: новий сезон – нове життя, а отже час змінити зимовий одяг на полицях у гардеробних на весняні образи. Природно, що частина речей з минулого сезону залишиться як база, але потрібно пам’ятати ще й про трендові новинки, якими дуже хочеться освіжити гардероб. 

Навіть у 21 столітті книги не втрачають своєї актуальності. Що б там не говорили, житомиряни читають. Й досі можна почути, що книга – це найкращий подарунок, а якщо вона має певну історичну цінність або є унікальною, подарунок точно порадує будь-якого книголюба.

Цьогоріч в Україні буде відзначатися 35-ті роковини трагедії на Чорнобильській АЕС. Житомирщина є однією з найбільш постраждалих областей від аварії.

keyboard_arrow_up