Культура

Сьогодні гітара – наймасовіший музичний інструмент. Людей, що грають на ній хоча б на рівні декількох акордів, набагато більше, ніж тих, що грають на інших інструментах. 

У Житомирській обласній бібліотеці імені Ольжича відбулася презентація чергового номера літературно-мистецького журналу «Світло спілкування».

Сьогодні, 22 січня 2020 року, в Україні будуть відзначають одне з найважливіших державних свят, роль якого в історії країни важко переоцінити, – День Соборності України.

Незвичайна фотовиставка, яка окрім художнього,  має ще й актуальне суспільне  звучання,  відкрилася у холі Житомирської міської ради.

Водохреща, Хрещення чи Йордан – народно-релігійне свято, котре православні та греко-католики святкують 19 січня.

На Житомирщині Музей космонавтики ім. С. Корольова розпочав освітній проєкт «Музей – юнацтву». У рамках цього проєкту 16 січня провели пізнавальний захід для учнів старших класів.

Нещодавно на сайті Житомирської обласної державної адміністрації з’явилось розпорядження про оголошення повторного конкурсу на заміщення вакантної посади – директора департаменту культури, молоді та спорту Житомирської ОДА.

Вперше  в Житомирі відбудеться Благодійний танцювальний марафон,  до участі у якому запрошуються хореографічні колективи міста. 

  Музей космонавтики імені Сергія Павловича Корольова розмістив запрошення на День музейного селфі на своїй сторінці у Фейсбуці.

11 січня у Романівському районному будинку культури відбувся фестиваль колядок «Дорогою Різдва».

keyboard_arrow_up