Культура

Сьогодні, 21 листопада, в актовій залі Житомирського державного університету ім. І.Франка відбудеться ХІІ відкритий фестиваль...

Численні учасники творчого об'єднання "Шоу Сергія Вікторова" цього року вирішили першими відзначити міжнародний День студента,...

Неабиякий інтерес серед громадськості викликала поява нової книги житомирського письменника, адвоката та правозахисника Романа...

"Вивіски, оголошення і реклама у місті Житомирі: яка мова переважає" – цю тему обговорювали студенти та науковці за круглим...

Пропонуємо переглянути дві кіноновинки цього тижня: драму "Вбивство у «Східному експресі»" режисера Кеннета Брана і трилер "Клаустрофобія" режисера Вілла Верніка. 

У Житомирі відбудеться ціла низка заходів, присвячених Дню святого Михайла. 

14-15 листопада в Домі української культури відбудеться ряд заходів, присвячених Міжнародному дню толерантності. Про це повідомляють у прес-службі Житомирської міської ради. 

На офіційному сайті Житомирської міської ради оприлюднено результати Міжнародної хореографічної асамблеї імені Н. Скорульської. 

Вже в п’ятницю, 10 листопада, у Коростені розпочнеться 1 тур – кастинг для участі у четвертому обласному телевізійному конкурсі-фестивалі «Зірочко, засвітись!». Про це повідомляють у прес-службі Житомирської ОДА. 

Проект проводить громадська організація «Творча студія ДрімСтеп» за підтримки Житомирської міської ради, управління у справах сім’ї, молоді та спорту, управління культури та управління освіти міської ради.

У Житомирській області за грантові кошти від Житомирської ОДА пройде четвертий обласний телевізійний конкурс-фестиваль «Зірочко, засвітись!».

Традиційний «Молодіжний ринг-2017» проведуть напередодні Дня студента, 13 листопада, у приміщенні обласного телецентру.

7 листопада в Музеї космонавтики ім. С. П. Корольова відбудеться відкриття «Космічної Одісеї» - персональної виставки графіки житомирського художника Артура Хачатряна.

У Житомирі впродовж трьох днів - 4-6 листопада - проходить  Міжнародна Хореографічна Асамблея імені Наталії Скорульської. 

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up