Культура

Мітинг, присвячений 30-й річниці виведення військ з Афганістану та Дню учасників бойових дій на території інших держав, пройде у...

Сьогодні, 14 лютого, на прес-конференції журналістам презентували ескізи майбутніх розписів для Свято-Михайлівскої церкви...

Репертуар Житомирського академічного українського музично-драматичного театру імені Івана Кочерги на березень.

В очікуванні Дня усіх закоханих зазвичай витрачають багато часу на пошук подарунків для своїх коханих. Ми трохи полегшимо...

Історія нашого міста - це дуже захоплююча подорож в минуле, де переплелися долі дуже багатьох людей, які відіграли величезну роль в житті всієї країни і навіть всього світу.

Завітати на Public Management і презентацію програми від Еразмус+, переглянути нове британське кіно та відвідати благодійний концерт – проведіть вихідні з користю.

Театральна студія Аліни Зубової запрошує на виставу "Панда кунг-фу", яка відбудеться 20 лютого.

Відвідати матч з футзалу або вболівати за улюблену баскетбольну команду, стати учасником майстер-класу з живопису або дізнатися про невідомі сторінки історії Житомирщини - ось такі майданчики подій Ви маєте змогу відвідати цими вихідними, - повідомляє Житомирська ОДА.

Адміністрація музею визначила переможців серед людей, які зробили селфі і зареєструвалися.

Зима змінює свої настрої: то тішить сонячними днями, то поливає дощем, а інколи щедро сипле снігом. В таку пору хочеться яскравих емоцій. Саме зараз маєте нагоду обрати фестиваль, який вас вразить!

Давид Найфонов майже двадцять років працює в Житомирському коледжі культури і мистецтв імені Івана Огієнка на кафедрі хореографії. Крім цього, Давид уже кілька років співпрацює з дитячим колективом «Мрія».

Сьогодні,  24 січня, у Житомирі за підтримки обласного осередку ВО «Свобода» в конференц-залі бібліотеки ім. Олега Ольжича відбулася  презентація книги Володимира Покотила «Лицарі золотого тризуба» та інших видань Національного газетно-журнального видавництва.

Перша лекція відбудеться 5 лютого, бажаючі можуть зареєструватися на подію

Репертуар Житомирського академічного українського музично-драматичного театру імені Івана Кочерги на лютий. 

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up