Житомирщина вже найближчим часом вийде з "червоної" зони карантину

Житомирщина вже найближчим часом вийде з "червоної" зони карантину

Як нам стало відомо, завантаженість ліжок у регіоні зменшилася до 55%.

Про це повідомляє ТЖ - Телеграм Житомира.
"За ключовими показниками, та за кількістю інфікованих ми наблизилися до того, щоб вийти з червоного рівня", – сказала заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко.

Так, в Житомирі буде скасовано обмеження в роботі непродовольчих ринків, закладів освіти та громадського харчування. Також не обмежуватимуть роботу торгових центрів, закладів культури, спортивних залів, фітнес-центрів та басейнів.

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, InstagramYouTube та Google

Коментарі (3)
  • Светлана Трошина
    С какого числа ???? Почему все вокруг да около (
  • Володимир Тертиченко
    Я гадаю що ще рановато
  • Карина Гончаренко
    З якого числа ми вийдемо з червоной зони
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
16:21 ДТП на трасі Київ - Чоп: рух у напрямку Рівного ускладнений 15:17 Знай свої права: державне регулювання цін на ліки 15:00 Житомирщина активно розпочала жнивну кампанію 2026 року 14:38 Купатися не можна: вода на офіційних пляжах області не відповідає нормам Від читача 16:32 Фейкові акаунти в соцмережах 14:21 Державні стандарти надання послуг щодо оздоровлення та відпочинку дітей будуть переглянуті, – Віктор Микита 12:39 На Звягельщині виявили незаконну порубку трьох дерев вільхи 12:23 Житомирські веслувальники у складі збірної України вибороли п’ять золотих медалей на чемпіонаті Європи 12:00 Спека без ризику: як захистити себе від зневоднення 11:42 З Республіки Молдова в Україну екстрадували іноземця – учасника злочинної групи, яка збувала незаконно виготовлений алкоголь 11:40 Реєструйтеся на 9-й Всеукраїнський забіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України» у Житомирській області 11:21 Співробітники поліції охорони Житомирщини зіграли в бочу photo_camera 11:00 Прокуратура відстояла в апеляції стягнення понад 1,5 млн грн збитків з ДСГП «Ліси України» за засмічення земель лісового фонду 10:30 Коростишівські поліцейські розслідують незаконне поводження з холодною зброєю
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up