Житомирщина оголосила тендери на будівництво 22 амбулаторій

Житомирщина оголосила тендери на будівництво 22 амбулаторій

У рамках програми Президента України «Сільська медицина» на Житомирщині незабаром розпочнеться будівництво нових амбулаторій з проживанням для 1-2 лікарів.

Про це повідомила прес-служба ОДА.

Вже оголосили тендери на будівництво 22 амбулаторій загальної практики сімейної медицини в районах області.

За словами директора департаменту регіонального розвитку ОДА Євгена Кульчицького, на всі амбулаторії вже оголосили тендери, тепер чекають на пропозиції від учасників.

«У разі вдалого проведення торгів у найкоротший термін, угоди з підрядними організаціями на будівництво амбулаторій можливо буде укласти вже у жовтні», - зазначає Євген Кульчицький.

З 7 вересня 2018 року оголошено тендери на всі 22 АЗПСМ. До 23 вересня учасники можуть подати свої пропозиції. Загальна кошторисна вартість будівництва однієї амбулаторії – 7,2 млн. грн.

Співфінансування з місцевого бюджету – на рівні 10%. Загалом Житомирській області передбачено коштів субвенції у сумі 155,6 млн. грн.

Нагадаємо, що область вже готова до будівництва нових сільських амбулаторій, адже відведені земельні ділянки, є кадастрові номери та проектно-кошторисна документація.

Зі списком населених пунктів, в яких буде збудовано 22 амбулаторії загальної практики сімейної медицини, можна ознайомитись тут.

Амбулаторії загальної практики сімейної медицини у селах будуть оснащені усім необхідним обладнанням, автомобілями та швидкісним Інтернет-зв’язком для впровадження телемедичних послуг. Лікарі зможуть в режимі on-line отримати консультацію в медичному закладі вищого рівня, передати аналізи та результати досліджень пацієнта.

Нагадаємо, що будівництво сільських амбулаторій нового типу відбуватиметься за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів.

 

 

 

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up