За тиждень в області зросла захворюваність на COVID-19: найбільше хворих - у Житомирі

За тиждень в області зросла захворюваність на COVID-19: найбільше хворих - у Житомирі

Про ситуацію з захворюванням повідомив обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України.

З 13. по 19 січня в області зареєстровано 136 випадків захворювання COVID-19, показник 11,3 на 100 тисяч населення, що  на 68%  вище  показника попереднього тижня. Зокрема:

З початку епідемії:

За тиждень  вірусологічною лабораторією проведено 267 ПЛР-досліджень для підтвердження діагнозу COVID-19, виявлено 14 позитивних результати (6%). 

За даними ДУ «ЦГЗ МОЗ України» загалом по Україні за минулий тиждень зареєстровано 3099 випадків захворювання, показник 8,1, відбувається зростання захворюваності на 14,4%. 

Більшість випадків захворювання зареєстровано в м. Житомирі (показник 20,9 на 100 тисяч населення) та Радомишльській, Любарській, Звягельській громадах. 

Отже, епідемічна ситуація з COVID-19 на Житомирщині, як і в цілому по Україні, знаходиться на низькому рівні та залишається контрольованою. З початку 2023 року відмічаються щотижневі коливання показників, при цьому реєструються поодинокі випадки, захворюваність носить спорадичний характер. Обласним центром триває моніторинг за станом захворюваності, проведення ПЛР-досліджень, епідеміологічне розслідування випадків. 

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up