За минулу добу COVID-19 підтвердили ще у 296 жителів Житомирщини

За минулу добу COVID-19 підтвердили ще у 296 жителів Житомирщини

Обласний лабораторний центр повідомляє: у Житомирській області зареєстровано вже 51 966 підтверджених випадків COVID-19.

Як повідомив заступник директора ДУ “Житомирський обласний лабораторний центр” Юрій Лутай, станом на 09:00 03.03.2021 (за минулу добу – 2 березня) зареєстровано 296 нових лабораторно підтверджених випадків. 

 Всього випадків (з наростаючим  підсумком) –51966

Померло (всього) –851

За добу надійшло повідомлення на підозру –320

Всього підозр (з наростаючим підсумком) –53897

Всього одужало –44795

Активні хворі –6320

Всього проведено ПЛР-тестувань за добу –702

Всього проведено ПЛР-тестувань (з наростаючим підсумком) –157531

Всього проведено ІФА-тестувань за добу – 889

Всього проведено ІФА-тестувань ( з наростаючим підсумком) –209569

Комунальне некомерційне підприємство “Обласний центр громадського здоров’я” Житомирської обласної ради надає інформацію станом на 02 березня щодо заповненості ліжок у закладах охорони здоров’я області, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим діагнозом COVID-19:

у лікарнях, які внесені до переліку закладів охорони здоров`я, що визначені для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, – всього 2540 ліжок, забезпечено ліжок киснем — 2260, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, з яких зайнято 902 хворими на COVID-19 та 187 – пацієнтами з підозрою на COVID-19 (40,32% від загальної кількості ліжок);

кількість ліжок у лікарнях резерву – всього 161 ліжко, визначене для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, забезпечено ліжок киснем — 114, з яких зайнято хворим на COVID-19 та – пацієнтами з підозрою на  COVID-19.

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
14:00 Всесвітній день боротьби проти раку 12:40 Винуватця смертельної ДТП у селі Хажин Бердичівського району засуджено до 4 років позбавлення волі 12:19 Чи можуть надсилати повістки «безкінечно» і що буде, якщо їх ігнорувати? 12:00 Розвиток професійної освіти на Житомирщині: 5 нових навчально-практичних центрів Від читача 18:01 «Отримай виплати від міжнародного фонду прямо зараз!» — знайомо? 11:39 Пішов із життя музичний керівник Житомирського театру ляльок Ігор Грач 11:20 Замість укриття — авто: керівниця підрядної фірми та інженер з технагляду постануть перед судом за розкрадання понад 2,6 млн грн 11:00 Піротехніки ДСНС Житомирщини отримали комплекти захисту саперів від Міжнародного Комітету Червоного Хреста photo_camera 10:40 Рятувальники визволяли "швидку" з снігового полону photo_camera 10:20 У житомирському ЦНАПі розпочалася реєстрація терміналів супутникового зв’язку Starlink 10:00 Відключення електроенергії на середу, 4 лютого, — графіки 09:40 Сили ППО збили 88 ворожих БпЛА 09:21 Оперативна інформація станом на 08.00 04.02.2026 щодо російського вторгнення 09:00 4 лютого: все про цей день, яке церковне свято, традиції і погода у Житомирі 17:53 На Житомирщині тріскучі морози відступатимуть, але ситуацію на дорогах ускладнять снігопади 17:30 За опір працівникам поліції 43-річного мешканця міста  Бердичева засуджено до штрафу 17:00 Набридла нав'язлива реклама? Знай: рекламний спам – порушення законодавства України 16:41 НМТ-2026: чого чекати вступникам 16:20 Судитимуть директора підприємства, який організував незаконне видобування піску на 2,5 млрд грн 16:20 У Житомирському районі викрили схему незаконної вирубки лісу на понад 1,3 млн грн – чотирьом чоловікам повідомлено про підозру
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up