Як проголосувати і залишитися здоровим

Як проголосувати і залишитися здоровим

Захисна маска, дезінфекція, соціальна дистанція у метр – три «кити», які стануть запорукою безпечних виборів під час пандемії. Дотримуватися простих правил мають усі: і члени комісії, і спостерігачі, і ті, хто прийде голосувати.

Місцеві вибори 2020 пройдуть в Україні вже 25 жовтня, однак це не причина забувати про пандемію коронавірусу. МОЗ підготувало прості правила для безпечного голосування.

«Щоб проголосувати та не наражати на небезпеку власне здоров'я, варто дотримуватись декількох правил. Заходити у приміщення виборчої дільниці потрібно лише у захисній масці, у чергах дотримуватись дистанції у 1,5 метра, руки обробляти антисептиками, а для голосування – мати власну ручку», – розповів Максим Степанов, міністр охорони здоров’я Ураїни, під час брифінгу щодо оперативної інформації та епідеміологічних заходів запобігання зараженню коронавірусною інфекцією на території України 21 жовтня 2020 р.

Відео дня

Радимо на вході до приміщення дільниці скористатися дезінфектором, вдягти маску на ніс та рот. А ще там мають перевірити температуру та спитати про самопочуття. При оформленні бюлетеня для голосування члени виборчої комісії можуть попросити тимчасово зняти маску для підтвердження особи.

Окрім цього, у ЦВК нагадують про те, що при собі потрібно мати також паспорт, а також краще відмовитись від відвідування дільниці разом з дітьми.

Перегляньте відео і надішліть інформацію своїм близьким. Будьте здорові та не хворійте!

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
18:07 Житомирщина - серед областей, у яких за пів року видали найбільше засобів реабілітації за державною програмою 17:43 Як постраждалим від торгівлі людьми отримати матеріальну допомогу 17:20 У Житомирському районі зіштовхнулися вантажівка і легковик: травмовано трьох осіб 16:57 У рекреаційній дільниці між селами Буки та Дениші ліквідовано стихійне сміттєзвалище Від читача 21:56 Українська поезія в Берліні . Літературне об'єднання "Жито.Мир" 16:32 Податківці Житомирщини розповіли, як отримати інформацію про наявність або відсутність податкового боргу 16:10 У Житомирі послугою "Соціальне таксі" вже скористалися 124 містянина 16:04 2,5 млрд гривень шкоди державі на незаконному видобуванні піску на Житомирщині – повідомлено про підозру керівнику приватної компанії 15:50 Верховна Рада призначила Прем’єр-міністром України Юлію Свириденко 15:27 На щиті повернувся Захисник Якуб Сайфутдінов, який героїчно загинув під час виконання бойового завдання 15:06 Питний режим влітку: скільки і що пити 14:45 З 1 січня 2026 року в Україні по-новому маркуватимуть алкогольні напої, тютюнові вироби та рідини для електронних сигарет 14:20 Житомирські ветерани у складі української збірної стали першими на чемпіонаті світу із веслування на човнах «Дракон» у категорії Paradragon 14:00 Чоловік, який пошкодив дві липи у Радомишльській громаді, має заплатити майже 7 тис. грн штрафу 12:51 День Ружинської громади в Бистрику: щиро, із спільними мріями 12:24 У Коростенському районі врятували корову, яка провалилася у каналізайційний септик 12:05 Що робити, якщо надіслали посилку, яку ви не замовляли 11:45 20 юних романівчан поїдуть на відпочинок до литовського Молетаю 11:23 Поліцейські розшукали чоловіка, який у Звягелі з ножем відібрав у жінки наплічник з речами і втік до столиці 11:00 У Житомирі збудують ветеранський хаб: що відомо
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up