“Вакцинуйте жінок у будь-який термін вагітності, віддаючи перевагу Comirnaty / Pfizer-BioNTech!” - медична експертка Катерина Булавінова

“Вакцинуйте жінок у будь-який термін вагітності, віддаючи перевагу Comirnaty / Pfizer-BioNTech!” - медична експертка Катерина Булавінова

Медична експертка  дитячого фонду ООН “ЮНІСЕФ” в Україні Катерина Булавінова закликає вакцинувати вагітних жінок від COVID-19. 

"Я отримую дуже багато повідомлень від вагітних жінок, яким відмовляють у вакцинації від COVID або застерігають їх робити щеплення від COVID.

Причому іноді буває, що їхній акушер-гінеколог розуміє всю важливість вакцинації від COVID, але їм відмовляє саме мобільна бригада або лікар, який вакцинує.

Шановні колеги, не робіть цього, будь ласка, COVID дуже небезпечний для вагітних жінок.

Вакцинуйте їх на будь-якому терміні вагітності і віддавайте перевагу вакцині Pfizer/Comirnaty", - зазначає експертка.  

Коментарі (6)
 • Санёк Горобец

  Эксперименты проводят
 • Татьяна Демченко

  Жах,знищують як можуть ,сволочі.
 • Хмельницька Людмила

  Хто ті експерти ?
 • Катя Сидоренко

  Скажіть, будь ласка, хто бачив склад вакцин проти ковіду, інструкції де описані побічні ефекти? Вагітним та Годуючим мамам ніс закапати не можна ліки підібрати, скрізь обмеження...а у вакцинації нема...Де інструкції з переліком складників вакцин та протипоказань???

  Ruslan Rudiuk reply Катя Сидоренко

  Катя Сидоренко может попробуйте на сайте пфайзера или бионтек поискать?

  И, кстати, на счёт вашего замечания про капли, думаю, слишком дорого проводить их тестирование на беременных и кормящих, поэтому проще запретить использование.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up