В Україні тестують чотири препарати від коронавірусу

В Україні тестують чотири препарати від коронавірусу

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов повідомив, що в Україні проходять випробування чотирьох препаратів від коронавірусу.

Лікарські препарати проходять стадію клінічних випробувань. Деякі вже знаходяться на завершальних етапах.

«Зараз у нас зареєстровано чотири лікарських засоби. Це амізон, аміксин, корвитин, біовен. Вони всі проходять стадію клінічних випробувань. Деякі вже знаходяться на завершальних стадіях. Відразу після отримання цієї інформації будуть зроблені відповідні висновки щодо ефективності цих лікарських засобів», - запевнив міністр.

При цьому він додав, що працюючої вакцини від коронавірусу ще немає, але Україна стежить за всіма випробуваннями в світі.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:40 Агрокомпанія Акріс Агро підтримала низку шкіл у селах Паволоч, Вільня, Кочерів, Соловіївка на Житомирщині (Новини компаній) 17:00 Рахункова палата проводить опитування громадян щодо найбільш актуальних проблем їхніх територіальних громад 16:21 На Житомирщині «Лісовичок» став місцем перезавантаження для військових, які проходять реабілітацію після служби 16:00 Дорожники завершили основні роботи з відновлення покриття на дорозі міжнародного значення в напрямку Бердичева Від читача 17:51 Фейкові «надбавки до пенсії». 15:40 За втручання прокуратури з товариства стягнуто понад 4,7 млн грн заборгованості з орендної плати за земельну ділянку 15:30 Лише через рік і шість місяців на щиті у Житомир повернувся Герой — Володимир Петрук 15:26 У Житомир на щиті повернувся Захисник Андрій Вербило 15:19 рф планує обстріл Житомирщини у найближчі дні, – розвіддані 15:00 31 травня на Михайлівській — весняна фотосушка 14:38 За матеріалами СБУ тюремні строки отримали виконавці замовного теракту біля будівлі ТЦК на Житомирщині 14:19 У Житомирі вперше підготовку до національного спротиву пройшли переселенці та індивідуальні слухачі 14:00 Білорусь нападе на Україну з боку Житомирщини? 12:43 31 травня на Новому Бульварі відбудеться фестиваль дитячих таборів «Літо разом» 12:19 Як працює Перший інклюзивно-ресурсний центр у Житомирі 12:00 На Житомирщині вихідні будуть прохолодними — у неділю лише +10+13 градусів! 11:41 За останні 5 років на Житомирщині зареєстровано 131 шлюб з неповнолітніми 11:20 До 30 червня 2026 витратіть залишок Національного кешбеку 11:00 «Він шукає слабших»: Житомиром вільно розгулює серійний агресор, який нападає на жінок у тролейбусах 10:38 У Житомирі відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція, присвячена питанням національної стійкості
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up