В області знизилася захворюваність дітей на грип і ГРВІ

В області знизилася захворюваність дітей на грип і ГРВІ

З початку епідсезону (з 40 тижня 2017р.) в області на грип та ГРВІ в області захворіло 72407 осіб. Про це повідомляють в ДУ "Житомирський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров`я України". 

Слід відмітити, що протягом останніх 4-х тижнів відмічається незначне поступове зниження захворюваності. Зниження захворюваності відбувається серед дитячого населення, в той же час за останній тиждень захворюваність  дорослого населення зросла на 10%. За останній тиждень (1тиждень року), зареєстровано  4173 випадки захворювань, інт.пок. 336.2 на 100 тис.населення,  що на 9% менше ніж за попередній тиждень і на 48,3% нижче епідемічного порогу (649.8).          

Перевищення епідемічного порогу не зареєстровано на жодній адмінтериторії.

Захворюваність дитячого населення в порівнянні з попереднім тижнем   знизилась на 8,3%, захворіло 2671 дитина  (64% від всіх захворілих).    Найвищий показник захворюваності  серед дітей до 4-х років – 1674.1 на 100 тис. дітей даної групи.

Госпіталізовано 249 хворих, з них 217 (87,1%) становлять діти. Вірусологічною лабораторією обласного лабораторного центру за тиждень методом імунофлюорисцентної мікроскопії обстежено 22 хворих  та отримано 6 позитивних результати (27,3%). Захворювання  були викликані    аденовірусами  –  50% ,  парагрипом – 33,3% та  Rs – вірусами  – 16,6%.

Віруси грипу не виділялись.

З початку епідсезону  щеплено  проти грипу 1749 осіб. Найбільше щеплених  в Коростишівському р-ні – 85 осіб, Романівському – 82, Бердичівському - 90,  Малинському  р-ні – 91, Любарському - 272 та м.Житомирі – 493 особи.  Жодного  щеплення не зроблено в Баранівському, Попільнянському, та Ружинському районах.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:58 До уваги водіїв! 24 лютого у Житомирській області на дорогах очікується ожеледиця 17:28 Понад 32 500 грн за «допомогу» фейкового бота: поліція Житомирщини закликає до обачності 17:00 У Житомирі відбувся відкритий чемпіонат області з пара-армрестлінгу для осіб з інвалідністю 16:42 У Бердичеві слідчі повідомили про підозру містянину, який травмував поліцейського та пошкодив службові автомобілі Від читача 12:31 «Білий Янгол» рятує життя: евакуація та оборона Дніпропетровщини 16:21 На Рівненщині під час конфлікту на АЗС водій Audi з Житомирської області кілька разів вистрілив у керманича вантажівки Scania 16:00 Мешканця Романівської громади за вбивство цивільної дружини і тещі засуджено довічно 15:41 Дощ, мокрий сніг та ожеледиця — погода найближчих днів 15:20 У Житомирі встановили ще 9 безперебійних блоків живлення для роботи світлофорів 15:03 У ході спецоперації на Житомирщині та Хмельниччині затримано одного з організаторів злочинної організації з колишніх «смотрящих» Київського СІЗО photo_camera 14:40 Як оподатковується додатковий дохід – розповідають Мінфін та ДПС у кампанії «Податки захищають» 14:20 Жителю Хорошівської громади, який виправдовував збройну агресію рф, повідомлено про підозру 14:00 Чергова група громадян до національного спротиву завершила навчання 12:39 Упродовж минулого тижня рятувальники Житомирщини 63 рази залучалися до ліквідації надзвичайних подій photo_camera 12:18 Хто несе відповідальність за безпеку руху? Під час руху в автобуса просто відвалилося колесо! 12:00 Голова БФ «Надія Є» Надія Юшкевич отримала подяку міського голови 11:41 Захворюваність на ГРВІ на Житомирщині перевищує епідпоріг на 38% і продовжує зростати 11:19 Суцільна «ковзанка» у Житомирі: вулиця Вітрука перетворилася на небезпечну для пішоходів трасу photo_camera 11:00 Гороскоп на тиждень 23 лютого — 1 березня 10:41 До уваги водіїв і пішоходів: очікується ускладнення погодних умов!
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up