В області вже 86 летальних випадків від COVID-19: за останню добу померло двоє житомирян та жителька Звягельщини

В області вже 86 летальних випадків від COVID-19: за останню добу померло двоє житомирян та жителька Звягельщини

На вихідних на Житомирщині зареєстровано ще 3 летальні випадки від коронавірусної інфекції. Про це повідомляє Житомирський обласний лабораторний центр.

Так, від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою, померли 53-річний чоловік та 81-річна жінка, жителі м.Житомира. Та 85-річна жителька Новоград-Волинського району. Пацієнти мали супутні патології, які ускладнили перебіг хвороби. Лікарі докладали всіх зусиль, аби допомогти пацієнтам та, на жаль, хвороба виявилася сильнішою.

Керівництво області висловлює щирі співчуття рідним та близьким. 

 Наразі на Житомирщині зареєстровано 86 летальних випадків від COVID-19 у:

Андрушівському районі – 1;

Баранівському районі – 2;

Бердичівському районі – 9;

Житомирському районі – 9;

Коростенському районі – 9;

Коростишівському районі – 1;

Лугинському районі — 3;

Любарському районі – 2;

Малинському районі – 2;

Новоград-Волинському районі – 2;

Олевському районі – 1;

Попільнянському районі – 2;

Радомишльському районі – 2;

Романівському районі – 2;

Ружинському районі – 2;

Пулинському районі – 2;

Черняхівському районі – 5;

Чуднівському районі – 2;

м. Житомирі – 28.

Нагадаємо, що за даними Житомирського обласного лабораторного центру станом на 09:00 15.09.2020 (за минулу добу – 14 вересня) зареєстровано 80 нових лабораторно підтверджених випадків. 

  

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:54 НМТ-2026 перевірка знань і важливість підтримки випускників 17:00 У гідропарку завершується облаштування інклюзивного спуску до річки Тетерів. ВІДЕО play_circle_filled 16:39 Придбав, зберігав і продавав PVP та амфетамін: до 9 років 3 місяців ув’язнення засуджено жителя Радомишля 16:20 За 90 днів на Житомирщині відновили майже 700 тисяч кв. м дорожнього покриття Від читача 12:01 Проєкт «Брама» 16:00 Укрзалізниця нагадує про заборону самовільних вирубок у захисних насадженнях залізниці 16:00 15-річний хлопець на залізниці в Станишівці отримав удар струмом, залізши на дах вагону 15:41 Посівна кампанія 2026 року на Житомирщині: засіяно майже половину запланованих площ 15:22 Перший тиждень червня буде дощовим: погода у Житомирі 15:00 Приєднуйся до 49-ї окремої бригади розгородження (49 ОБрРозг)! 14:40 У Житомирі розширили підтримку сімей з дітьми завдяки проєкту UNICEF 14:20 На Житомирщині 150 закладів освіти вже підключилися до цифрової освітньої екосистеми «Мрія» 14:00 На Житомирщині відбувся турнір зі стрільби, який об’єднав представників силових структур, військових формувань та правоохоронних органів області 12:42 Сезон активності плазунів: що треба знати про змій 12:19 У Коростені рятувальники провели демеркуризацію квартири після розбиття медичного термометра 12:00 У Черняхівській громаді автобус зіткнувся з мотоциклом: травмовано мотоцикліста 11:40 Віталій Бунечко вручив орден «За заслуги перед Житомирщиною» Миколі Галичу 11:20 «Кубок трьох річок»: у Житомирі змагалися плавці з усієї України photo_camera 11:00 Гороскоп на тиждень 1 - 7 червня 10:41 Тролейбуси-гармошки зі швейцарського Люцерну вже прямують до Житомира!
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up