В області дещо зменшилась захворюваність на грип та ГРВІ

В області дещо зменшилась захворюваність на грип та ГРВІ

Такі дані наводить Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України.

За період з 23 по 29 листопада в області на грип та ГРВІ захворіло 8157 осіб, інтенсивний показник 674.7 на 100 тис. населення, що на 4.2%  менше, ніж за попередній тиждень. Зниження захворюваності відбулося за рахунок дорослого населення області. Інтенсивність епідемічного процесу в області відповідає середньому рівню інтенсивності.

Серед захворілих - 3216 дітей, що на 8,4% хворих дітей більше, ніж за попередній тиждень. Зростання захворюваності дітей відмічається по всім віковим групам. Діти становлять 39,4% від всіх хворих.        

Захворів 4941 дорослий, на 11 % менше, ніж за минулий тиждень. За останній тиждень госпіталізовано на 18  хворих більше, ніж за минулий тиждень. Всього госпіталізовано 115 хворих, в тому числі 33 дітей – 37,4% від госпіталізованих.

У м. Житомирі захворіло 2852 особи, що на 131 хворого менше, ніж за попередній тиждень. В т.ч захворіло 1234 дітей – на 195 хворих дітей більше, ніж за минулий тиждень. Серед хворих, діти становлять 41,4%. Госпіталізовано 28 хворих, в тому числі 21 дитина до 4-х років  та 7 дітей від 5 до 14 років. 

Станом на 30 листопада в області щеплено 1702 особи. Найбільше щеплено в м.Житомирі – 977 осіб. Житомирському р-ні – 139, Радомишльському – 91, Ємільчинському – 138, Коростишівському – 93, Олевському - 80 та місті Бердичів - 91. Серед груп ризику найбільше щеплених осіб з хронічними захворюваннями – 107 осіб, дітей віком до 5 років – 157 дітей, та 899 медичних працівників.     

Найкращий засіб профілактики грипу — це щорічна вакцинація яка зменшить ризик захворіти на грип, виникнення серйозних ускладнень, госпіталізації та смерті.  Вакцина захищає від усіх актуальних штамів грипу, є безпечною і ефективною. 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:51 Поліцейські Житомирщини сповіщатимуть про початок і завершення повітряної тривоги під час блекауту 17:00 Оголошено старт прийому заявок на оновлену «Власну справу» та «Гранти для ветеранів» 16:40 Вкотре ворог розцінює близьких та рідних полонених українців як ресурс для маніпуляцій 16:20 Повіривши «працівнику банку», коростенець втратив майже 80 тисяч гривень Від читача 18:13 Аксесуари для ритуалів та біодобавки: тернопільські поліцейські припинили діяльність двох груп шахраїв 16:00 У Житомирі триває прийом заявок на капітальний ремонт ліфтів на умовах співфінансування 15:40 Дорожники продовжують скидати сніг з доріг державного значення Житомирщини та проводити ремонт покриття photo_camera 15:20 Коростенська прокуратура забезпечила повернення 560 гектарів землі Лугинській громаді 15:00 10 лютого — Всесвітній день обізнаності про епілепсію 14:40 Реформа пільгових перевезень: чому Україні потрібно змінити правила? 14:21 Реєстрація на НМТ-2026 стартує 5 березня: ключові дати та алгоритм для вступників 14:00 Про оновлений Національний календар щеплень у запитаннях — відповідях 12:37 Ветеранів і ветеранок запрошують на курси координаторів з охорони здоров'я, безпеки та навколишнього середовища (HSE) 12:21 Смертельна ДТП на трасі Київ–Чоп на Звягельщині: загинув 60-річний пішохід 12:00 Протягом минулої доби підрозділи ДСНС чотири рази залучалися на гасіння пожеж у господарчих будівлях photo_camera 12:00 Малий бізнес зможе отримати від держави до 15 тисяч гривень одноразової грошової допомоги для забезпечення енергонезалежності 11:40 У Києві стартує міжсекторальна Робоча група з управління відходами руйнувань 11:20 У Народицькій громаді горів житловий будинок photo_camera 11:00 Поліцейські Житомирщини викрили чоловіка, причетного до державної зради та незаконного збуту боєприпасів 10:24 Увага! Змінено рух тролейбусів через падіння електроопори на вул. Покровській
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up