У жовтні очікується зростання захворюваності на грип та COVID-19

У жовтні очікується зростання захворюваності на грип та COVID-19

COVID-19 в Україні перейшов до категорії сезонних захворювань нарівні з грипом та іншими сезонними респіраторними інфекціями.

Про це розповів головний державний санітарний лікар, заступник міністра охорони здоров'я Ігор Кузін в ефірі телемарафону.

«За рік Україна реєструє близько 6 млн випадків інфекційних захворювань, 98% – це саме грип та гострі респіраторні вірусні інфекції. "До цієї статистики буде додаватися також коронавірусна інфекція. Зростання ми очікуємо, починаючи із 40-го тижня цього року, тобто це по суті з початку жовтня», – заявив заступник міністра охорони здоров’я України.

Головний державний санітарний лікар наголосив, що COVID-19 не зникає, продовжують реєструвати випадки: до прикладу, за минулий тиждень було зареєстровано 1 200 випадків захворювань на коронавірусну інфекцію, й областями-«лідерами» тут є Дніпропетровська та Одеська області, а також Київ. Він додав, що у 200 осіб, це переважно старші за 50 років, він перетікав у доволі важкій формі, що потребувало госпіталізації. Для семи осіб ця інфекція закінчилася смертю  це невакциновані або люди похилого віку із супутніми захворюваннями.

Відео дня

 

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (4)
 • Руслана Сауляк

  Вже зараз люди хворіють...
 • Ганна Сидорчук

  Божої опіки і благословення нам усім, Перемоги над злом!!! 💙💛
 • Ольга Дорощук

  І знову треба комусь відмити гроші!!!
 • Leonid Lyapich

  В 50х,60х,70х,80х,90х роках, люди пили газовану воду, з вуличних автоматів, 50 років, мільйони людей, тисячами з одного стакану і в вірусах не було інфекції ! Нема там інфекції і зараз. Нас просто розводять,як лохів ! Чому віруси не мутували в 50х,60х,70х,80х, 90х роках ??? Тому що віруси не мутують ! Мутувала совість деяких людей в 2000х, і перетворилася з совісті і сумління в бабло…

  В 50х,60х,70х,80х,90х годах, люди пили газированную воду из уличных автоматов, 50 лет миллионы людей, тысячами из одного стакана и в вирусах не было инфекции ! Нет там инфекции и сей час .Нас просто разводят,как лохов ! Почему вирусы не мутировали в 50х,60х,70х,80х,90х годах ??? Потому, что вирусы не мутируют ! Мутировала совесть некоторых людей в 2000х и превратилась из совести и сознания в бабло….

keyboard_arrow_up