У Житомирській області - 913 нових лабораторно підтверджених випадків коронавірусу

У Житомирській області - 913 нових лабораторно підтверджених випадків коронавірусу

Обласний лабораторний центр повідомляє: у Житомирській області всього зареєстровано 63 116 підтверджених випадків COVID-19.

Як повідомив заступник директора ДУ “Житомирський обласний лабораторний центр” Юрій Лутай, станом на 09:00 19.03.2021 (за минулу добу – 18 березня) зареєстровано 913 нових лабораторно підтверджених випадків. 

 Всього випадків (з наростаючим  підсумком) –63116

Померло (всього) –1021

За добу надійшло повідомлення на підозру –939

Всього підозр (з наростаючим підсумком) –65233

Всього одужало –47946

Активні хворі –14149

Всього проведено ПЛР-тестувань за добу –1869

Всього проведено ПЛР-тестувань (з наростаючим підсумком) –179608

Всього проведено ІФА-тестувань за добу – 1901

Всього проведено ІФА-тестувань ( з наростаючим підсумком) –224568

Комунальне некомерційне підприємство “Обласний центр громадського здоров’я” Житомирської обласної ради надає інформацію станом на 18 березня щодо заповненості ліжок у закладах охорони здоров’я області, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим діагнозом COVID-19:

у лікарнях, які внесені до переліку закладів охорони здоров`я, що визначені для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, – всього 2657 ліжок, забезпечено ліжок киснем — 2355, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, з яких зайнято 1444 хворими на COVID-19 та 264– пацієнтами з підозрою на COVID-19 (60,65% від загальної кількості ліжок);

кількість ліжок у лікарнях резерву – всього 161 ліжко, визначене для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, забезпечено ліжок киснем — 114, з яких зайнято хворим на COVID-19 та – пацієнтами з підозрою на  COVID-19.

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:54 НМТ-2026 перевірка знань і важливість підтримки випускників 17:00 У гідропарку завершується облаштування інклюзивного спуску до річки Тетерів. ВІДЕО play_circle_filled 16:39 Придбав, зберігав і продавав PVP та амфетамін: до 9 років 3 місяців ув’язнення засуджено жителя Радомишля 16:20 За 90 днів на Житомирщині відновили майже 700 тисяч кв. м дорожнього покриття Від читача 12:01 Проєкт «Брама» 16:00 Укрзалізниця нагадує про заборону самовільних вирубок у захисних насадженнях залізниці 16:00 15-річний хлопець на залізниці в Станишівці отримав удар струмом, залізши на дах вагону 15:41 Посівна кампанія 2026 року на Житомирщині: засіяно майже половину запланованих площ 15:22 Перший тиждень червня буде дощовим: погода у Житомирі 15:00 Приєднуйся до 49-ї окремої бригади розгородження (49 ОБрРозг)! 14:40 У Житомирі розширили підтримку сімей з дітьми завдяки проєкту UNICEF 14:20 На Житомирщині 150 закладів освіти вже підключилися до цифрової освітньої екосистеми «Мрія» 14:00 На Житомирщині відбувся турнір зі стрільби, який об’єднав представників силових структур, військових формувань та правоохоронних органів області 12:42 Сезон активності плазунів: що треба знати про змій 12:19 У Коростені рятувальники провели демеркуризацію квартири після розбиття медичного термометра 12:00 У Черняхівській громаді автобус зіткнувся з мотоциклом: травмовано мотоцикліста 11:40 Віталій Бунечко вручив орден «За заслуги перед Житомирщиною» Миколі Галичу 11:20 «Кубок трьох річок»: у Житомирі змагалися плавці з усієї України photo_camera 11:00 Гороскоп на тиждень 1 - 7 червня 10:41 Тролейбуси-гармошки зі швейцарського Люцерну вже прямують до Житомира!
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up