У Житомирі від коронавірусу померла викладачка ЖДТУ, яка напередодні скаржилась на нестачу кисню у лікарні

У Житомирі від коронавірусу померла викладачка ЖДТУ, яка напередодні скаржилась на нестачу кисню у лікарні

Жінці було лише 39 років. Про це повідомляє ТСН.

У Житомирі від коронавірусу померла викладачка Житомирського державного технологічного університету. За кілька днів до цього жінка потрапила до реанімації 1-ї міськлікарні з діагнозом COVID-19 і повідомила, що у медзакладі немає кисню для пацієнтів, - повідомляє ТСН.

Про це Ольга Грабар розповіла на своїй сторінці у соцмережі і звернулася до мера Житомира Сергія Сухомлина з проханням вирішити цю проблему.

"Для людей в реанімації вже немає кисню. Сьогодні реанімація працювала через раз! А це - єдиний наш шанс на порятунок! Я не знаю, як нам зараз пережити ніч, а на ранок кисню немає взагалі! Я зараз сама тут лежу, кисень відключали за сьогодні вже 8 разів.  Бідні лікарі в реанімації, не знають що робити.  Найстрашніше, що у нас немає часу", - написала вона 15 листопада о 21.12.

У коментарях під постом жінці відповіла заступниця міського голови Житомира Марія Місюрова.

"Станом на 22.00 15 листопада 2020 року кисень є, всі відділення працюють", - написала вона.

17 листопада Ольги Грабар не стало. Їй було 39.

 Користувачі під її постом у соцмережі написали, що жінка не дочекалася кисню і звинуватили чиновницю у брехні.

Де він є? Пише людина з лікарні, що немає його! Ви - безпринципні популісти!
У вас буде, сумнівів нема.
Олі вже нема з нами... короновірус не дивиться на вік, а забирає молодих...
 Так і не дочекалася...
Тобто ви зараз заявляете, що людина, якої вже нема, брехала?

Наразі офіційні джерела повідомляють, що кисню в лікарнях достатньо. Так, вчора керівництво лікарні № 1 заявило про це у соцмережі. Також повідомляється, що в лікарні № 2 встановлено кріоциліндр для централізованого забезпечення киснем.

Чому склалася така неоднозначна ситуація, і хто в ній правий, сподіваємось дізнатися. Наразі висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким померлої. Світла пам'ять!

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, InstagramYouTube та Google

Коментарі (42)
  • Майя Козачок
    В1чна пам’ять.
  • Илья Фурманчук
    Під кінець світу
  • Татьяна Ивановна Чалышева
    Вечная память
  • Володимир Оліщук
    😢😢
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
18:20 Лише через рік і два місяці на щиті повернувся до рідного Житомира Герой Сергій Федоров 18:00 Житомир попрощався із Захисником Олександром Туровським 17:23 На водія Audi, який у неділю у Гідропарку заблокував рух тролейбусів, склали протокол 16:57 Результати додаткових сесій НМТ-2026 - у персональних кабінетах Від читача 07:58 БЕЗКОШТОВНІ ЗАНЯТТЯ З ВЕСЛУВАННЯ - СИЛА РІЧОК ПОЛІССЯ 16:35 Податківці Житомирщини розповіли, як добровільно придбати недостатній страховий стаж для пенсії 16:15 У геріатричному пансіонаті у Житомирі представники Омбудсмана виявили низку порушень прав підопічних 15:50 Попередження про надзвичайний рівень пожежної небезпеки на Житомирщині 15:23 Діти загиблих (померлих) Захисників і Захисниць можуть відпочити у літньому таборі: як долучитися 15:00 Минулої доби на Житомирщині зафіксовано 6 пожеж сухої рослинності 14:41 Літній ризик: що потрібно знати про гепатит А 14:20 Три дні поспіль вимикатимуть воду через ремонтні роботи мешканцям вулиць Корольова та провулку Шкільного, 2 14:00 Підрозділи ДСНС Житомирщини минулого тижня 95 разів залучалися до ліквідації надзвичайних подій 12:50 Що робити, якщо змінили роботу, але маєте відстрочку 12:22 Студент ЖДУ ім. І. Франка Ілля Гончарук виборов «золото» та «срібло» на Чемпіонаті України з триатлону 11:51 СБУ заочно повідомила про підозру двом пособникам рашистів із тимчасово окупованих сходу та півдня України 11:29 Сьогодні з 11:00 до 22:00 на дорогах державного значення Житомирщини - обмеження руху для вантажівок 11:06 #плічопліч: 10 серпня стартує #scl_табір 10:44 Гороскоп на 27 липня — 2 серпня 2026 року 10:15 Стрес і проблеми зі шкірою: у Житомирі розкажуть, як війна впливає на наше тіло
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up