У Житомирі перша міська лікарня збільшить кількість ліжок для хворих на ковід до 200, лікарня № 2 — до 160

У Житомирі перша міська лікарня збільшить кількість ліжок для хворих на ковід до 200, лікарня № 2 — до 160

Про це стало відомо після наради,яку провело керівництво міста з директорами лікарень, - написав на своїй сторінці у Фейсбуці міський голова.

Розглядається також можливість залучення до прийняття пацієнтів корпусу дитячої міської лікарні.

В разі браку кадрів будуть відкликані лікарі із відпусток, влада звертатиметься до нашого медичного інституту.

Мер повідомив, що планується звернутися по допомогу до Житомирської обласної лікарні, де весною казали про готовність відкривати додатково 300 ліжок. Для потреб хворих додатково закуплять 100 балонів з киснем та далі проводитиметься робота над забезпеченням резерву кисню в лікарнях.

Крім того, міський голова повідомив, що садочки в місті закривати не будуть, оскільки колективи чудово підготувались, хворих дітей немає.

Щодо шкіл ситуаціф наступна. За рекомендацією Кабміну пропонують канікули почати раніше, з 15 жовтня. До 21 жовтня включно школи в Житомирі будуть працювати.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, InstagramYouTube та Google

Коментарі (3)
  • Юлия Иноземцева
    Это где такую фотографию взяли с какого фильма??? Пусть реальное фото с больницы сфотографировали ...
  • Петя Хабазня
    Побудували новий корпус? Чи зменшили інше відділення?
    Александр Громыко reply Петя Хабазня
    забрали родильное отделение 1 этаж
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
11:14 «Я хотіла говорити зі своїми»: чому підтримка для жінок з родин військовослужбовців має бути доступною у громадах - історія пані Любові із Житомирщини 11:14 З 11-ї години на деяких дорогах Житомирщини введено тепловий режим 10:06 Середня вартість квадратного метра житла у новобудовах Житомирщини у липні – 945 дол. Попит знизився на 22 % 09:48 117 рятувальників та 32 одиниці техніки - у Житомирі завершили роботи з ліквідації наслідків ворожої атаки Від читача 03:16 16 годин, 14 історичних земель, понад 200 учасників: 23 серпня Житомир стане частиною марафону «Від Ранньої Зорі» 09:00 22 серпня: яке сьогодні свято, прикмети і заборони, прогноз погоди у Житомирі 16:49 #ниткаНезалежності: Флешмоб «Нитка Незалежності» — вишиваймо нашу Незалежність разом! Встигніть долучитися 16:18 На території природного заповідника Древлянський гасять низову лісову пожежу photo_camera 16:00 На Звягельщині поліцейські нагадують громадянам про декларування зброї 15:38 У Житомирі після важких поранень помер Захисник Сергій Янушевський 15:20 Лише через рік і сім місяців на щиті повернувся до рідного Житомира Захисник Максим Радецький 15:00 Житомир провів в останню путь загиблих від російського удару офіцерів поліції photo_camera 14:42 У Житомирі вийшла нова збірка поезій Василя Головецького «Обіймаю життя!» 14:21 Молодь запрошують взяти участь у Всеукраїнському конкурсі есе та соціальних відеороликів «Я тебе чую: будуємо майбутнє разом» 14:00 Житомирські десантники підготували особливий "привіт" ворогу за підступний удар по Житомиру photo_camera 12:40 У Малині автомобіль в'їхав у магазин: травмувалися водій і неповнолітній пасажир photo_camera 12:19 Кмитівський музей запрошує на V ювілейний «Борщ-батл 2026»! 12:00 До Житомира прибув черговий евакуаційний потяг із Харківщини photo_camera 11:39 Що потрібно знати про профілактику цукрового діабету II типу 11:22 На пляжах Житомирщини вода не відповідає нормам
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up