У Житомирі на вихідних проведуть масову вакцинацію від COVID-19

У Житомирі на вихідних проведуть масову вакцинацію від COVID-19

З 12 червня на базі спортивної зали ЗОШ № 6 ім. В. Г. Короленка працюватиме центр вакцинації населення від COVID-19.

Організаційні заходи зі створення центру вакцинації населення від COVID-19 у м. Житомирі погодили 8 червня на позачерговому виконкомі.

На вихідних у центрі працюватиме 10 мобільних бригад. На вакцинацію у телефонному режимі відсьогодні запрошуватимуть тих, хто записався на щеплення у додатку «Дія». Бажаючі можуть також записатися на вакцинацію через колцентр Міністерства охорони здоров’я. 

Втім, зазначила заступниця Житомирського голови Марія Місюрова, відмовляти тим, хто прийде без відповідної реєстрації, не будуть. Ревакциновуватимуть AstraZeneca, першу дозу робитимуть Coronavac.

Зробити щеплення можна буде з 8:00 до 20:00.

«Усі ми бачили інформацію, що в Україні створюються центри масової вакцинації населення. Питання стоїть у тому, що ті темпи вакцинації, які є зараз, не відповідають тій ситуації, яка є, нам потрібно в рази збільшити вакцинацію населення для того, щоб запобігти наступній хвилі інфекції, яка може бути серпень-вересень-жовтень місяць. 

У четвер ми спілкувалися з міністром Ляшком, він готовий тут підтримати Житомир, якщо ми створимо такий центр. На даний час у нас працює 6 мобільних бригад по вакцинації і їх недостатньо, щоб забезпечити масову вакцинацію. З понеділка у нас пішло на навчання ще 10 бригад і фактично ми могли б вийти на 2 – 2,5 тис. вакцинацій на день», – сказав міський голова Сергій Сухомлин. Він також наголосив, що на часі опрацьовуються два сценарії, перший – організація, власне, пункту вакцинації. Другий – робота виїзних бригад по великих колективах. Йдеться про комунальні підприємства міської ради та крупний бізнес.

Марія Кравчук

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:55 У Житомирі визначили переможців на отримання молодіжних грантів «ДіяТи» - 2026 17:29 Сквери Житомира готові до весняного сезону photo_camera 17:00 П' ять громадських організацій отримають підтримку з бюджету громади на реалізацію суспільно корисних соціальних проєктів 16:41 На Житомирщині стартує «Шкільна футбольна ліга Полісся» Від читача 17:21 Мобільний застосунок 112 Ukraine отримав важливі оновлення 16:20 Березовий сік без шкоди для лісу: що потрібно знати перед збором 16:00 Лише через рік на щиті повернувся до рідного міста Захисник Юрій Стечинський 15:40 У Житомирі відзначили переможців і лауреатів першого туру конкурсу «Учитель року – 2026» 15:32 До небесного війська приєднався Воїн-Захисник Сергій Ярмолюк 15:18 СБУ та Нацполіція викрили підпільного IT-фахівця з Бердичева, який працював на замовників з рф 15:00 150 університетів і 600 команд: перші студентські ліги «Пліч-о-пліч» об’єднали всю Україну 14:40 Житомирян чекає типово березнева погода з нічним морозом 14:22 Житомирський обласний центр крові має потребу у донорах усіх груп крові 14:00 Усього за ніч працівники водоканалу завершили монтаж нового каналізаційного колектора photo_camera 12:40 Довідку про наявність або відсутність приватизованого житла тепер можна замовити онлайн 12:20 Розпочато набір кандидатур на вступ до Клубу Амбасадорів Житомирщини 12:00 Пожежі в екосистемах знищили 2 господарчі споруди photo_camera 11:39 У Житомирі триває комплексне прибирання міста після зимового періоду photo_camera 11:19 Власнику теплопостачальної компанії повідомлено про підозру у виправдовуванні збройної агресії рф проти України 11:00 День лялькаря з прем’єрою: у Житомирі покажуть рок-мюзикл «Кошеня Шм’як» photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up