У пасажирів та членів екіпажу авіарейсу із Уханю не виявлено жодних симптомів гострих респіраторних захворювань

У пасажирів та членів екіпажу авіарейсу із Уханю не виявлено жодних симптомів гострих респіраторних захворювань

Міністерство охорони  здоров’я поспілкувалось із медиками, які супроводжували людей на борту авіарейсу із Уханю. 

Під час польоту та посадки літака у жодного пасажира  та члена екіпажу не було виявлено симптомів гострих респіраторних захворювань.

Всі люди, що прибули із Уханю будуть транспортовані до місця обсервації – медичний центр Національної гвардії України «Нові Санжари» у Полтавській області.

Психоемоційний стан всіх пасажирів у нормі. Але вони все ще потребують підтримки та розуміння зі сторони співгромадян.

Нагадаємо, на борту літака перебували 45 українців, 27 іноземців та члени екіпажу, серед яких 3 медика.

Одразу після приземлення здійснені всі заходи безпеки: літак відправлений на санітарну стоянку. Всі переміщення та прикордонний контроль евакуйованих проведений із дотриманням протиепідемічних заходів.

Медики протягом всього періоду обсервації (14 днів) будуть проводити медико-санітарне спостереження як мінімум двічі на день всіх, хто перебуває в ізоляції.

Додатково, люди, які перебуватимуть в обсерваторі, матимуть контакти медичних працівників, щоб у разі погіршення їхнього стану здоров’я або появи симптомів, які можуть свідчити про розвиток гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, їх було госпіталізовано в інфекційний стаціонар. В такому випадку, в інфекційному відділенні їм буде надаватися медична допомога і проводитися подальша діагностика.

Після прибуття до місця обсервації транспорт, яким перевозять евакуйованих  та членів команди, пройде дезінфекційну обробку.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (2)
  • Алексей Лысов
    А чому обслуговуючі в защитних костюмах
    Ванда Ярошевська reply Алексей Лысов
    Алексей Лысов ,перестраховуються! Це наші люди,українці, і вони повернулись додому!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:00 За січень-травень 2026 року патрульні склали понад 8000 адміністративних матеріалів за перевищення швидкості 16:41 Поліноз – сезонна алергія, на яку варто звернути увагу 16:23 У Житомирі вдруге проведуть «Ярмарок соціальних послуг» 16:00 Житомирщина продовжує підготовку до опалювального сезону 2026/27 року Від читача 10:40 Ефективний Захист: бій з Інтернет-ворогом 15:39 Податкова знижка для громадян: способи подання декларації та перелік витрат 15:20 Якісна освіта для кожної дитини: на Житомирщині обговорили розвиток освіти та підтримку педагогів 15:00 На Звягельщині на магістралі М-06 дорожники завершили відновлення асфальтного покриття photo_camera 14:39 Блокування накладних: показник знизився на 0,15 % 14:19 На автошляху Київ – Чоп поблизу с. Великих Кошарищ  в ДТП травмовано водія та пасажирку мотоцикла 14:00 Музика та театральне мистецтво об'єдналися на одній сцені photo_camera 12:41 Хірургічні операції дорослим та дітям у стаціонарних умовах: як працює Програма медичних гарантій на Житомирщині 12:19 Поліція розшукує безвісти зниклого 66-річного жителя Новогуйвинської громади 12:00 Житомир приймав офіційну делегацію з німецького міста-побратима Дортмунда 11:41 У Житомирі відбудеться обласне свято народного мистецтва «Майстерний червень» 11:20 6 років ув’язнення: на Житомирщині засуджено водія за ДТП із тяжкими наслідками та залишення потерпілого в небезпеці 11:00 У Житомирі попрощалися із Захисником Анатолієм Колесником 10:41 На пожежі в житловому будинку в Баранівці виявили загиблого чоловіка 10:21 Аграрії Житомирщини завершили посівну кампанію — засіяно понад 1 млн гектарів 10:00 На Житомирщині ліквідували лісову пожежу, що виникла внаслідок падіння уламків російського безпілотника photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up