У червні донори крові зможуть отримати подвійні бонуси і обміняти їх на подарунки

У червні донори крові зможуть отримати подвійні бонуси і обміняти їх на подарунки

14 червня відзначається Всесвітній день донора крові. На честь цієї події ДонорUA запускають акцію, аби подякувати тим, хто рятує життя своєю кров’ю, та популяризувати донорство.

Червень стане місяцем донорства, і всі, хто здасть кров протягом червня, отримають подвійні бонусні бали на сайті ДонорUA і зможуть обміняти їх на подарунки.

«Найкраща винагорода для донора — врятоване життя. Це про місію, про бажання приносити користь світові. Навряд чи хтось здаватиме кров лише заради подарунків, але завжди приємно, коли твою доброту помічають. Бонусна програма — можливість подякувати донорам за їхню допомогу, а також популяризувати донорство», — розповідає Ірина Славінська, співзасновниця ДонорUA та Президентка ГО «Всеукраїнська асоціація донорів України».

Як отримати подвійні бали та подарунки?

Відео дня

Зареєструватися на ДонорUA.

- Здати кров протягом червня у будь-якому центрі крові України й отримати довідку.

- Підтвердити свою донацію в особистому кабінеті, завантаживши фото чи скан довідки (відеоінструкція).

Після підтвердження донації ви отримаєте на бонусний рахунок 200 балів замість стандартних 100, і зможете обміняти їх на подарунки від партнерів. Це можуть бути квитки у картинну галерею, 10ГБ мобільного інтернету, аксесуари для смартфона, знижки на ґаджети, таксі, страхування, спортивні товари, коворкінг або мерч.

Долучайтеся до спільноти ДонорUA і рятуйте життя системно. Ваша кров переможе!

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up