У 2019 році буде реформовано Центр екстреної допомоги області

У 2019 році буде реформовано Центр екстреної допомоги області

У 2019 році розпочнеться реформування та зміцнення матеріально-технічної бази Центру екстреної медичної допомоги Житомирщини.

Це необхідно для того, аби жителі оперативно та якісно отримували невідкладну допомогу у разі необхідності, - інформує прес-служба ОДА.

На цьому акцентував начальник управління охорони здоров’я ОДА Микола Суслик під час інтерв’ю.

«Одне із найважливіших сьогодні питань – реформування та зміцнення матеріально-технічної бази центру екстреної медичної допомоги в області. І автомобілі, і оснащення, і штати потребують оновлення, адже люди повинні отримувати високоякісну невідкладну допомогу. Це буде єдиний центр екстреної допомоги Житомирщини. Наразі працює 105 виїзних бригад в області – 85 фельдшерських, 16 лікарських і 4 спеціалізованих. На 88% бригади укомплектовані лікарями і загалом працює 1398 осіб. Але цього недостатньо для Житомирської області. Потрібні як мінімум ще 17 бригад», – зазначив начальник управління.

За словами Миколи Суслика, цього року з обласного бюджету вже виділено 2,5 млн грн, з державного запланована субвенція у розмірі 12 млн грн на створення єдиної диспетчерської служби.

«Наразі проводяться роботи з виготовлення проектно-кошторисної документації. І є всі можливості для того, аби служба запрацювала цього року. Це дозволить покращити роботу, скоординувати бригади і відсіяти близько 10 % викликів, які є непрофільними», – підкреслив він.

Начальник управління додав, що цього року планують закупити як мінімум 2 автомобілі швидкої допомоги. Є попередні домовленості про ще 2 автомобілі, які отримає Житомирщина за рахунок благодійної допомоги. А також забезпечення медикаментами та збільшення заробітної плати працівникам Центру екстреної медичної допомоги.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, InstagramYouTube та Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:26 У Житомирі ветерани та ветеранки з інвалідністю можуть безкоштовно навчатися водінню на адаптованих автомобілях 17:00 «Спадщина незалежності. Житомирщина»: у Верхівні обговорили збереження Музею Оноре де Бальзака 16:38 У Житомирі - дощі і грози, температура до +33 16:21 Віталій Бунечко провів зустріч з новопризначеним Надзвичайним та Повноважним Послом Естонії в Україні Тііною Інтельманн Від читача 10:42 Протидія систематичним порушенням ПДР задля безпеки на дорогах: МВС визначило пропозиції для засідання РНБО 16:00 У Житомирі завтра прощатимуться з загиблими внаслідок російського удару поліцейськими 15:38 На Житомирщині тривають роботи із захисту об’єктів енергетичної інфраструктури 15:20 Не енергетика: у Держагентстві відновлення назвали мету обстрілів РФ найближчим часом - Сергій Сухомлин. ВІДЕО play_circle_filled 15:00 Лікарів Житомирського обласного онкодиспансеру викрили у фіктивному оформлені інвалідності для ухилення від мобілізації photo_camera 14:38 До Всесвітнього дня захисту від москитів: маленькі комахи – великі ризики для здоров’я 14:20 У Житомирі укриття є лише на папері? Люди під час тривоги не знають, куди ховатися. ВІДЕО play_circle_filled 14:16 У Житомирі двоє людей постраждали внаслідок чергової російської атаки photo_camera 14:00 У Молетаї романівчани не лише відпочивають, але й вчаться 12:41 Росія атакує українські АЗС: чи загрожує нам дефіцит пального? 12:20 У Житомирі скасували запланований на 21 серпня фестиваль «МАЛЬВА. ЧАС ЦВІСТИ» 11:45 Третьою загиблою внаслідок російського удару стала поліцейська Світлана Савченко 11:41 Як розпізнати шахраїв під час купівлі авто на онлайн-платформах 11:19 Житомир другий день поспіль перебуває під атакою ворога 11:00 Житомир згадує нашого видатного земляка Володимира Шинкарука photo_camera 10:40 ЛітМузей: У зв’язку з трагічними подіями, внаслідок якого є загиблі та поранені, відкриття експозиції, присвяченої Валерію Шевчуку, переноситься
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up