Тричі коронований: чоловік з Тернопільської області, ймовірно, поставив рекорд, він уже втретє заразився COVID-19

Тричі коронований: чоловік з Тернопільської області, ймовірно, поставив рекорд, він уже втретє заразився COVID-19

Причини цього невідомі, але в українських ЗМІ єхидно коментують ці події: «День Сурка тепер можна назвати його ім'ям. Тричі в одну річку не зайдеш».

Такі новини змушують засумніватися в тому, що в принципі можливе вироблення стійкого імунітету до інфекції. До слова, Тернопільська область - як і раніше одна з найбільш проблемних в поширенні коронавірусу, причому там нібито діють більш небезпечні штами. Так, в Монастириському районі (куди свого часу їздив головний санлікар Віктор Ляшко) майже всі хворі - з важкою формою.

Також ЗМІ повідомляють з посиланням на The Financial Times про ціни на майбутню вакцину проти Сovid-19.

Так, наприклад, американська біотехнологічна компанія Moderna намір встановити на свою вакцину ціну приблизно $ 50-60 за курс щеплень, що становить близько $ 25-30 за одну дозу.

Інші компанії, які займаються розробкою вакцини від Сovid-19, планують продавати свої препарати дешевше. Так, наприклад, американська Pfizer і німецька BioNTtech оцінили свої вакцини в $ 19,5 за дозу, а британо-шведська AstraZeneca - в $ 3-4.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
20:07 Конфлікт зі стріляниною між військовослужбовцем ТЦК та місцевим жителем у селищі Новогуйвинське: що відомо play_circle_filled 14:47 Подробиці ДТП у Бердичеві, де загинули дві людини, ще пʼятеро - травмовані 13:02 Скринінг здоровʼя 40+: Вже сьогодні почнуть надходити перші запрошення у “Дії” 12:03 Ожеледиця: як не впасти на слизькій дорозі Від читача 16:29 Проєкт "Брама", очищення інфопростору. 11:44 Масові аварійні відключення по Україні: у Житомирі світло поступово повертається, але причина аварії не пояснена 11:01 Зміни лютого: підвищені зарплати, пенсії, бронювання і технологія 5G 10:00 У Житомирі рятувальники відбуксирували «швидку», що застрягла на підйомі через ожеледицю photo_camera 09:59 У Бердичеві рятувальники залучалися до ліквідації наслідків дорожньо-транспортної пригоди, де 2 особи загинули та 5 травмовані. photo_camera 09:00 31 січня: все про цей день, яке церковне свято, погода у Житомирі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up