Загалом на Житомирщині вже зареєстровано 966 летальних випадків.
За минулу добу на Житомирщині зареєстровано 14 летальних випадків від коронавірусної інфекції. Про це повідомляє Житомирський обласний лабораторний центр.
Так, від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою, померли:
двоє чоловіків віком 42 та 74 роки — жителі Коростишівського району;
троє чоловіків віком 70, 56 та 70 років та 62-річна жінка — жителі міста Житомир;
троє чоловіків віком 78, 75 та 79 років та троє жінок віком 74, 61 та 91 рік — жителі міста Бердичів;
81-річна жителька міста Новоград-Волинський;
49-річний житель міста Коростень.
Керівництво Житомирської ОДА висловлює щирі співчуття рідним та близьким!
Наразі на Житомирщині зареєстровано 966 летальних випадків від COVID-19 у:
Андрушівському районі – 22;
Баранівському районі – 25;
Бердичівському районі –111;
Брусилівському районі – 9;
Ємільчинському районі – 21;
Житомирському районі – 50;
Коростенському районі – 90;
Коростишівському районі – 26;
Лугинському районі — 11;
Любарському районі – 12;
Малинському районі – 47;
Народицькому районі – 8;
Новоград-Волинському районі – 90;
Овруцькому районі – 19;
Олевському районі – 16;
Попільнянському районі – 20;
Радомишльському районі – 12;
Романівському районі – 21;
Ружинському районі – 8;
Пулинському районі – 10;
Хорошівському районі – 20;
Черняхівському районі – 27;
Чуднівському районі – 22;
м. Житомирі – 269.
Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах
Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.
№ 18 від 10 червня 2026
Читати номер