Скільки коштує ПЛР-діагностика на коронавірус і як її зробити в Житомирі

Скільки коштує ПЛР-діагностика на коронавірус і як її зробити в Житомирі

Про вартість тестів і можливість їх зробити розповіла заступниця голови ОДА Наталія Остапченко під час традиційного брифінгу сьгодні, 12 червня.

Зараз пройти тестування на коронавірусне інфікування методом ПЛР-діагностики без направлення лікаря неможливо, адже вартість одного тестування становить біля 1600 грн, і така діагностика робиться тільки в Житомирському обласному лабораторному центрі та обласній лікарні, - повідомила чиновниця. 

Тестування в Житомирській області на коронавірусну інфекцію методом імуно-ферментного аналізу можна пройти в приватних лабораторіях. 

Також були озвучені суми коштів, в які обходиться утримання обласного лабораторного центру: на рік це становить 46 мільйонів гривень. Штат працівників становить 375 осіб. 

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (16)
  • Александр Руднев
    Странно. Частники за 1500 делают, еще и заработать умудряются.
  • Алёна Плахонина
    Звичайно статистику будуть підтримувати. Треба множити кількість тестованих на вартість тесту. Так карантин ніколи не закінчиться,поки людям не набридне цирк.
  • Алена Сергийчук
    Гуманітарка з Китаю вже стала платною.
  • Елена Кондратькова
    Парамонов? Все мало?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
16:00 На Польовій бригада водоканалу ліквідувала прорив водогону 15:40 У Житомирі вшанували пам'ять Якова Зайка 15:20 З понеділка чекаємо різке потепління, проте спершу треба перечекати морози, — Наталка Діденко 15:00 П’ятеро чоловіків, серед яких посадовці ДП «Ліси України», організували незаконний збут деревини на понад 1,4 млн грн – завершено досудове розслідування Від читача 01:26 Мешканців Житомирської області закликають бути напоготові через загрозу з боку північного сусіда. 14:38 На маршруті №4 курсуватиме більше тролейбусів у ранковий пік! 14:21 Молодіжна рада Житомир проводить опитування! 14:00 У Карпатах рятувальники допомогли 21-річному житомирянину і його подрузі-киянці, які замерзали в горах photo_camera 12:41 Ветеранів і ветеранок запрошують на курси координаторів з охорони здоров’я, безпеки та навколишнього середовища (HSE) 12:19 Заволоділи 916 тис. грн бюджетних коштів під час ремонту: підряднику та інженеру з технагляду повідомлено про підозру 12:00 У Бердичеві внаслідок пожежі в гаражі згорів автомобіль photo_camera 11:43 Синдром Аспергера: сучасне трактування та підходи до підтримки 11:21 Мінцифра: Верифікуйте Starlink у всіх відділеннях Нової пошти й Укрпошти 11:00 Сімох дітей-втікачів повернули додому житомирські поліцейські з початку року 10:39 Житомир втратив мужнього Захисника і патріота Сергія Виглядовського 10:18 Поліція розпочала кримінальне провадження за фактом побиття чоловіка в Овручі 10:00 Графіки відключення електрики на середу, 18 лютого 09:40 Протиповітряною обороною ліквідовано 100 ворожих БпЛА 09:20 Оперативна інформація станом на 08.00 18.02.2026 щодо російського вторгнення 09:00 18 лютого: яке сьогодні свято, прикмети, іменини і погода у Житомирі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up