Ситуація з COVID-19 на Житомирщині: за добу діагностовано 3 нових випадки хвороби

Ситуація з COVID-19 на Житомирщині: за добу діагностовано 3 нових випадки хвороби

За минулу добу коронавірусну хворобу COVID-19 діагностовано у 3 жителів Житомирської області.  2 випадки у Житомирі та 1 випадок у Житомирському районі.

Усього від початку пандемії на Житомирщині вже інфікувалося небезпечним вірусом 742 жителя.

Оперативну інформацію про ситуацію в області із захворюванням на COVID-19 станом на 9 годину 1 червня надали фахівці державної установи «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України», - інформує  пресслужба обласної ради.

Як повідомляють в установі, лабораторно підтверджені випадки захворювання COVID-19 зафіксовано:

  • м. Житомир – 253, з яких 2 нових випадки;
  • Коростенський – 105;
  • Бердичівський – 105;
  • Малинський – 40;
  • Любарський – 41;
  • Житомирський – 61, з яких 1 новий випадок;
  • Андрушівський – 27;
  • Коростишівський – 31;
  • Новоград-Волинський – 13;
  • Черняхівський – 14;
  • Олевський – 7;
  • Радомишльський – 10;
  • Ружинський – 6;
  • Хорошівський – 4;
  • Баранівський – 4;
  • Чуднівський – 8;
  • Романівський – 3;
  • Овруцький – 4;
  • Пулинський – 2;
  • Лугинський – 1;
  • Народицький – 1;
  • Попільнянський – 2.

Усього одужало від коронавірусу  422 пацієнти. За минулу добу випадків одужання не було зафіксовано.

Водночас не змогли побороти хворобу та від ускладнень, викликаних вірусом, від початку пандемії померло 14 пацієнтів.

Упродовж доби до лабораторного центру надійшло 20 повідомлень про підозру. Фахівцями лабораторії було проведено 13 досліджень, з яких 4 позитивних, у тому числі 3  нових випадки.

Усього з початку пандемії проведено 7 тис. 420 досліджень на захворювання коронавірусом.

ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» працює в умовах надзвичайної ситуації цілодобово. У вогнищах інфекції здійснюється комплекс протиепідемічних заходів, до яких залучені в тому числі фахівці обласного лабораторного центру.  

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, InstagramYouTube та Google

Коментарі (2)
  • Петро Марушка
    Ідіть У СРАКУ З ВАШИМ ВІРУСОМ
  • Ирина Ткачук
    Больше не о чем писать ?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
18:00 Судитимуть 68-річного водія за ДТП у селі Гуйві, у якому загинула 1 особа і 4 отримали травми 17:23 У Звягельському районі у 9 селах через сказ лисиці запроваджено карантин 17:00 У селі Барашівської громади у ДТП травмувалася неповнолітня скутеристка 16:35 Найближчими днями в області зберігатиметься надзвичайний рівень пожежної небезпеки Від читача 11:59 Шахраї розсилають електронні листи, маскуючи їх під повідомлення від відомих освітніх платформ 16:15 Родинам полеглих Захисників вручили відомчі нагороди 15:48 У Бердичівському районі поїзд смертельно травмував чоловіка, який раптово вибіг на залізничні колії 15:25 Піротехніки ДСНС Житомирщини знищили вибухонебезпечний предмет, який виявив чоловік, відпочиваючи біля водойми у Бердичеві 15:00 Сумна статистика: від початку року на водоймах Житомирщини вже загинули 26 людей 14:40 Жителів і гостей області запрошують в Андрушівку на всеукраїнський фестиваль "Рушники мого краю" 14:20 Встигніть подати заявку на грантову програму «Власна справа» до 31 липня 14:00 У селі Голубієвичі Коростенського району під час відпочинку потонув 25-річний чоловік 12:50 100 гривень за літр? Чому в Україні дорожчає пальне 12:20 До 20 вересня 2026 року ви можете добровільно повернутися на службу після СЗЧ — у підрозділ, який обираєте самі 12:00 Під час незаконного полювання у Коростенському районі травмовано двох чоловіків 10:55 Поліція розшукує засудженого, який самовільно залишив територію Коростенської виправної колонії 10:34 У Бердичеві під колесами легковика опинився підліток: хлопця госпіталізували 10:11 5 причин пройти тестування на гепатити B і C вже сьогодні 09:50 Подробиці ДТП на вулиці Троянівській у Житомирі: травми отримали двоє дітей та троє дорослих 09:24 Воєнні ризики та валютні очікування: як змінюються вимоги українців до житла
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up