Швейцарська міжнародна організація передала житомирській лікарні реанімаційне обладнання для немовлят

Швейцарська міжнародна організація передала житомирській лікарні реанімаційне обладнання для немовлят

Представники швейцарської міжнародної організації «Lift Ukraine eV» та представники Благодійного фонду «Тернопіль», а також представники Житомирського БФ «TERRITORY UA» передали пологовому відділенню КП «Лікарня №1» ЖМР комплект реанімаційного обладнання для немовлят. 

Лікарка акушерка-гінекологиня Людмила Лебідь розповіла, що вже 13 років приймає пологи. Реанімаційне обладнання з’явилося дякуючи одному з чоловіків, чия дружина народжувала у неї дитину.

«Молода сім'я, другі пологи, народилася дівчинка. Пізніше тато зателефонував і сказав, що є допомога. Він сказав, що є можливість отримати препарат для новонароджених, і ми, звичайно, погодилися. Бо це важливо для нас, для наших діток».

Відео дня

Зі слів завідувачки пологового відділення Світлани Данилюк, необхідність реанімаційного столу виникла у зв'язку зі збільшенням народжуваності в порівнянні з попереднім роком і зростанням кількості ускладнень при пологах.

«Ми спостерігаємо значне збільшення кількості народжених порівняно з минулим роком, приблизно на 150 дітей за сім місяців. Крім того, до нас звертаються переселенці, які потребують допомоги, а також жінки, які народжують передчасно і їхнім новонародженим дітям потрібна особлива підтримка. І коли нам запропонували реанімаційний стіл, то ми, звичайно, двома руками «за», – заначила Світлана Данилюк.

Сергій Петрук, директор БФ «TERRITORY UA» також розповів, чому вирішили передати це обкладення пологовому відділенню.

Причини, за яких дана реанімаційна система для новонароджених вкрай необхідна:

- Суттєве збільшення кількості пологів через ВПО;

- Лікарнею підписаний другий етап виходжування дітей по НЗСУ (недоношені, після складних операцій);

- Такого апарата лікарня поки ще не мала.

Руслан Мороз

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up