Схема запису до вузького спеціаліста в Житомирі

Схема запису до вузького спеціаліста в Житомирі

Сьогодні питання медицини – нагальне, оскільки з приходом холодів все більше людей звертаються до лікарів.

У Житомирі також збільшилась кількість хворих на грип та ГРВІ, тому схема запису до вузького спеціаліста необхідна кожному. 

За словами сімейної лікарки Ірини, уже з цього року для того, аби потрапити до спеціаліста вузького профілю, необхідно буде мати направлення лікаря первинної медичної допомоги. 

Отже визначаємо наступну схему:

  1. Для того, щоб отримати направлення до спеціаліста вузького профілю, для початку потрібно звернутися до свого сімейного лікаря. Справа в тому, що терапевт може направити до вузького спеціаліста лише в тому випадку, якщо потрібно детальніше вивчити захворювання, встановити точний діагноз або на додаткову консультацію;

  2. Звернення до лікарів-спеціалістів, що призначені сімейним лікарем, будуть оплачуватися Національною службою здоров'я (після початку виплат за ці послуги в новій системі). Держава також оплачуватиме візити без направлення до гінеколога та психіатра. Якщо пацієнт звертається до лікарів-спеціалістів за власним бажанням, він самостійно має сплатити за цей візит;

  3. Після того, як ви отримаєте направлення від сімейного лікаря, вам потрібно скористатися послугою електронної черги і отримати запис на прийом до вузького спеціаліста. 

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up