Що робити у разі виявлення симптомів COVID-19?

Що робити у разі виявлення симптомів COVID-19?

В Україні визначений чіткий алгоритм дій у разі появи симптомів COVID-19.

Найперше необхідно зателефонувати своєму сімейному лікарю.
Головне: Жоден стандарт не передбачає, що хворий повинен самостійно їхати в поліклініку та стояти там у чергах. Детальніше у нашій інфографіці.

Що робити у разі виявлення симптомів COVID-19?, фото №1 на сайті 20minut.ua

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up