Що робити у разі виявлення симптомів COVID-19?
В Україні визначений чіткий алгоритм дій у разі появи симптомів COVID-19.
Найперше необхідно зателефонувати своєму сімейному лікарю.
Головне: Жоден стандарт не передбачає, що хворий повинен самостійно їхати в поліклініку та стояти там у чергах. Детальніше у нашій інфографіці.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.