Ще 18 жителів Житомирщини померли від COVID-19 минулої доби

Ще 18 жителів Житомирщини померли від COVID-19 минулої доби

Загалом вже зареєстровано 1304 летальних випадки.

За минулу добу на Житомирщині зареєстровано 18 летальних випадків від коронавірусної інфекції. Про це повідомляє Житомирський обласний лабораторний центр.

Так, від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою, померли:

80-річна жителька Баранівського району;

троє жительок міста Бердичів віком 58, 88 та 78 років;

четверо чоловіків віком 86, 60, 72 та 81 рік та двоє жінок віком 61 та 68 років — жителі міста Житомир;

двоє жителів Попільнянського району віком 69 та 62 роки;

81-річна жителька Новоград-Волинського району;

66-річна жителька Хорошівського району;

71-річний житель міста Коростень;

двоє жителів Овруцького району віком 78 та 56 років;

78-річний житель міста Овруч.

Керівництво Житомирської ОДА висловлює щирі співчуття рідним та близьким!

 Наразі на Житомирщині зареєстровано 1304 летальних випадки від COVID-19 у:

Андрушівському районі – 34;

Баранівському районі – 34;

м.Бердичів – 135;

Бердичівському районі – 25;

Брусилівському районі – 10;

Ємільчинському районі – 39;

м.Житомир – 361;

Житомирському районі – 76;

м.Коростень – 82;

Коростенському районі – 24;

Коростишівському районі – 35;

Лугинському районі — 14;

Любарському районі – 12;

м.Малин – 41;

Малинському районі – 18;

Народицькому районі – 10;

м.Новоград-Волинський – 91;

Новоград-Волинському районі – 33;

Овруцькому районі – 28;

Олевському районі – 19;

Попільнянському районі – 28;

Пулинському районі – 16;

Радомишльському районі – 16;

Романівському районі – 29;

Ружинському районі – 10;

Хорошівському районі – 25;

Черняхівському районі – 34;

Чуднівському районі – 25.

Нагадаємо, що за даними Житомирського обласного лабораторного центру станом на 09:00 07.04.2021 (за минулу добу – 06 квітня) зареєстровано 465 нових лабораторно підтверджених випадків.

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:50 Житомирводоканал розповів про основні роботи на водогоні та мережах водовідведення Житомира станом на 2 березня 17:27 Бухгалтерку, яка розтратила понад 770 тис. грн медичного закладу, засуджено до 5 років позбавлення волі 17:00 Житомиряни — серед лідерів Кубка України з триатлону (акватлону) 16:37 Під час сварки на ринку жінка з ножем кинулася на знайомого — чоловіка поранено Від читача 18:05 Фейкові акаунти в соцмережах 16:21 1 березня 1918 року у Житомирі прийнято закон про валюту УНР, що отримала назву "гривня" 16:00 388 команд за два тижні до дедлайну: в Україні стартує перший сезон всеукраїнських студентських ліг 15:41 Шукаєте роботу? Тоді вам в Житомирський обласний центр зайнятості 15:31 Житомир попрощався з Героїнею, Захисницею України Марією Бігун (Леут) 15:20 Перший весняний тиждень буде у Житомирі теплим, переважно без опадів 15:00 Працівники водоканалу здійснюють заміну аварійної магістральної труби на Польовій photo_camera 14:40 У Житомирі судитимуть екстрадованого з Німеччини іноземця, який разом із напарником скоїв розбійний напад на інкасаторів 14:20 Ощадбанк відкрив перші спеціальні рахунки для нових «дитячих» виплат 14:00 Державна програма підтримки ВПО: Житлова субсидія, і субсидія на оренду житла 12:39 У Черняхові горів приватний будинок photo_camera 12:20 Директору КП «Лікарня №2 ім. В.П. Павлусенка» Ігорю Кухаруку вручили годинник міського голови 12:00 Чоловіку, який у селі Ліщин напав з ножем на сплячого чоловіка, повідомлено про підозру та взято під варту 11:41 Продуктова інфляція в Україні та Житомирській області: чому ціни зростають і як це відчувають житомиряни photo_camera 11:20 У Житомирі чоловік розгулював із стартовим пістолетом: порушника притягнули до відповідальності 11:00 Гороскоп на 2–8 березня 2026 року
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up