Пацієнтами з COVID-19 заповнено менше 21 % ліжок у лікарнях області

Пацієнтами з COVID-19 заповнено менше 21 % ліжок у лікарнях області

Як повідомляє Департамент охорони здоров’я Житомирської ОДА, протягом минулого тижня (з 10 по 16 січня) в області зареєстровано більше 1500 нових підтверджених випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.

Заповненість ліжок у закладах охорони здоров’я Житомирської області, визначених для госпіталізації пацієнтів із підтвердженим діагнозом COVID-19, станом на 16 січня становить 20,5 %.

Кількість ліжок із кисневим забезпеченням у медзакладах, визначених для госпіталізації пацієнтів із підтвердженим діагнозом COVID-19, станом на 16 січня становить 100 %.

Так, за інформацією КНП “Обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики” Житомирської обласної ради станом на 9 січня заповненість ліжок у лікарнях, які внесені до переліку закладів охорони здоров`я, що визначені для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, становить:

всього ліжок – 2001;

забезпечено ліжок киснем – 2001;

зайнято ліжок хворими на COVID-19 – 368;

зайнято ліжок пацієнтами з підозрою на COVID-19 – 42.

Як інформує Департамент охорони здоров’я Житомирської ОДА, станом на 16 січня на стаціонарі у медичних закладах Житомирської області перебуває 410 осіб, із них на кисневій підтримці – 238 та під апаратами ШВЛ – 21.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up