Найкращих медиків Житомирщини нагороджуватимуть відзнаками "Орден Святого Пантелеймона"

Найкращих медиків Житомирщини нагороджуватимуть відзнаками "Орден Святого Пантелеймона"

13 січня 2023 року о 13.00  у пресцентрі Житомирської обласної ради відбудеться засідання Житомирської Регіональної ради за участі керівництва області та Голови Поважної ради Ордена Святого Пантелеймона Василя Князевича. 

Під час засідання Голова Регіональної ради Житомирської області Костянтин Косяченко спільно з Василем Князевичем представлять аспекти та вимоги щодо конкурсного відбору претендентів на здобуття відзнаки за професіоналізм і милосердя - "Орден Святого Пантелеймона".

Найдостойніших цивільних та військових лікарів, медичних сестер, фельдшерів обиратимуть в окремій номінації на період воєнного стану: «За самовіддане служіння українському народу, мужність і стійкість у боротьбі за здоров’я українців, за свободу та незалежність України у війні з російським агресором». Також планується додаткова номінація: «Для іноземних громадян та організацій за допомогу Україні».

Більш детальну інформацію про Відзнаку можна отримати за посиланням http://orden-panteleimon.com.ua/, або за номером телефону секретаря Регіональної ради  Житомирської області Іванни Саханди: +380984606496

Відео дня

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up