Національна служба здоров’я запускає власний контакт-центр

Національна служба здоров’я запускає власний контакт-центр

З 8 жовтня 2018 року офіційно розпочинає свою роботуконтакт-центр Національної служби здоров’я України.Короткий номер – 1677.

Це перший в Україні подібний контакт-центр, що обслуговуватиме пацієнтів, лікарів та керівників закладів охорони здоров’я.

Національна служба здоров’я запускає власний контакт-центр, фото №1 на сайті 20minut.ua

 Відтепер жителі Житомирщини можуть подзвонити до контакт-центру НСЗУ і отримати відповіді на такі та інші запитання:

- права пацієнтів та лікарів,

- актуальна інформація щодо змін в системі охорони здоров’я,

- правила роботи сімейних лікарів та амбулаторій,

- гарантований державою пакет медичних послуг,

- особливості співпраці медичних закладів з Національною службою здоров’я.

Інформацію можна отримати за коротким номером - 1677. Відповіді на найбільш поширені питання будуть доступні цілодобово в автоматичному режимі. Подзвонивши в робочий час, можна буде поставити питання оператору. Всі запити, вирішення яких потребує додаткового часу, будуть реєструватися і скеровуватися у відповідні підрозділи НСЗУ для опрацювання. Після розв’язання питання оператори передзвонюватимуть і надаватимуть повну інформацію про вирішення запиту. Дзвінки зі стаціонарних телефонів та мобільних операторів будуть безкоштовні.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up