Наступна хвиля COVID-19 може розпочатися після Нового року

Наступна хвиля COVID-19 може розпочатися після Нового року

Зростання захворюваності очікується, якщо не буде введено локдаун.

Новий спалах коронавірусу може статися в Україні вже від початку 2022 року. Загалом ситуація з COVID-19 в Україні залежатиме від спалаху хвороби в Європі і карантинних обмежень, які діятимуть в державі.

Про це під час брифінгу заявив керівник Центру економіки охорони здоров'я Київської школи економіки Юрій Ганиченко, - пише ТСН.

"Ми очікуємо на початок зростання захворюваності на COVID-19 у наступну хвилю вже від початку 2022 року. Зростання захворюваності із січня 2022 року можна точно очікувати, якщо не буде введено локдаун, який у 2021 році допоміг відтермінувати хвилю коронавірусу до середини лютого", - сказав Ганиченко.

За його словами, також накладатиметься фактор зростання захворюваності в Європі і наскільки в Україні буде змінено карантинні обмеження саме в період новорічних свят та у період січня.

Нагадаємо, міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що виявлені випадки COVID-19 та госпіталізації в Україні демонструють пришвидшення спаду. Також є перші ознаки спаду смертей від наслідків коронавірусу.

Коментарі

keyboard_arrow_up